X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Kierwiński o nagrodach ministrów. "Jeśli mają oddać pieniądze, niech oddadzą je Polakom"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 10:45
– Niektórzy z nich dokonali wpłaty na Caritas, ale nie wiemy którzy, jakiej wysokości. Jedno, wielkie oszustwo – ocenił w "Salonie Politycznym Trójki" Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej. 
Audio

Kierwiński ocenił, że oddanie przez rządzących premii na Caritas i inne organizacje dobroczynne, nie rozwiązuje problemu. – To nie jest w porządku. Jeśli mają oddać pieniądze, niech oddadzą je Polakom, niech oddadzą je do budżetu państwa. To nie jest tak, że datek dobroczynny odpuszcza wszystkie grzechy – stwierdził polityk. 

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce". 

Gość "Salonu politycznego Trójki" odniósł się także do informacji, podanej w czwartek 17 maja przez  Centrum Informacyjne Sejmu, że odbywający się dorocznie w Międzynarodowy Dzień Dziecka Sejm Dzieci i Młodzieży, nie odbędzie się. Powodem są względy bezpieczeństwa osób przebywających na terenie budynków sejmowych. – Marszałek Kuchciński tak bardzo boi się dziennikarzy, niepełnosprawnych, teraz dzieci, że popada w jakiś obłęd – mówił przewodniczący warszawskiej Platformy Obywatelskiej.

– Jest to kuriozalna decyzja marszałka Kuchcińskiego – komentował Marcin Kierwiński. - Hanna Gronkiewicz-Waltz zaproponowała, że ten Sejm Dzieci i Młodzieży może odbyć się w Warszawie i, jeżeli pan Kuchciński nie zmieni zdania, to rozumiem, że ta inicjatywa będzie mogła się odbyć w Warszawie 1 czerwca - mówił polityk PO. 

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji, w której Marcin Kierwiński mówił również m.in. o postępowaniu prowadzonym wobec posła PO Stanisława Gawłowskiego.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska)
Data emisji: 18.05.2018
Godzina emisji: 8.15

kpln/gs

Czytaj także

Szef MSZ: interwencja Komisji Europejskiej jest zbyt daleko idąca

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 09:11
– Jeżeli Komisja Europejska będzie chciała iść drogą konfrontacyjną, to działania dyplomatyczne z naszej strony się nasilą. Będziemy przekonywać państwa, by nas poparły – stwierdził na antenie Trójki szef MSZ Jacek Czaputowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Karczewski ws. burmistrza Jersey City: wciąż brakuje słowa "przepraszam"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 09:10
– To były bardzo ciężkie oskarżenia. Dobrze, że Steven Fulop się z nich wycofuje, ale wciąż brakuje słowa "przepraszam" – mówił w "Salonie politycznym Trójki" marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przewodniczący SLD: "danina solidarnościowa" to normalny podatek

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 09:17
– Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewniał, że jego partia nigdy nie wprowadzi podatków, dlatego nazwał to daniną. To jest po prostu zwykłe oszukaństwo – mówił w "Salonie politycznym Trójki" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.
rozwiń zwiń