X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Mucha: referendum jest apolityczne, chcemy dać wybór Polakom

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2018 09:06
– Mamy do czynienia z sytuacją, że część mediów i polityków celuje w to, aby dezawuować ideę referendum – mówił w "Salonie politycznym Trójki" wiceszef kancelarii prezydenta Paweł Mucha.
Audio
  • Paweł Mucha o referendum konstytucyjnym (Salon polityczny Trójki)

Aleksander Kwaśniewski ogłosił bojkot referendum konsultacyjnego prezydenta Andrzeja Dudy. – To hucpa, w której nie można brać udziału. Jest granica robienia z obywateli durniów  oznajmił były prezydent.

 Rozumiem jego ogromny sentyment do konstytucji, jako współtwórcy tej ustawy z 1997 roku. Natomiast trudno tę wypowiedź uznać za merytoryczną, która mogłaby być przedmiotem analizy lub polemiki – podkreślił Paweł Mucha.

Więcej informacji i komentarzy na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce". 

Gość Trójki uważa, że potrzeba wzmocnienia demokracji w Polsce. Jak mówił, ktoś, kto wygłasza hasła: "nie idźcie na referendum", wypowiada się w sposób antydemokratyczny.

Wiceszef kancelarii prezydenta tłumaczył, że kluczem do sukcesu referendum są pytania. - Prawdopodobnie prezydent przedstawi je 12 czerwca. Potem będziemy mieli miesięczny okres dyskusji i możliwość pewnych korekt  dodał Paweł Mucha.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Paweł Mucha (wiceszef kancelarii prezydenta)
Data emisji: 30.05.2018
Godzina emisji: 8.14

mr/kw

Czytaj także

Wiemy, kiedy prezydent przedstawi propozycje pytań referendalnych

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 16:10
- 12 czerwca podczas posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju prezydent Andrzej Duda poda do publicznej wiadomości, pod ostateczne konsultacje, propozycje pytań referendalnych - powiedział w środę wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przewodnicząca Nowoczesnej: to był protest czysto apolityczny

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 08:54
– Ci sami ludzie protestowali w 2014 roku, trudno ich podejrzewać o sympatie polityczne. Oni sami decydowali, kiedy zostają i wychodzą z Sejmu, do tego samodzielnie zgłaszali postulaty – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Kopcińska o nowym budżecie UE: podział musi być sprawiedliwy

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 08:44
– Rozumiemy lukę, która powstała po Brexicie, ale nie pozwolimy na to, żeby przyjąć rozwiązania niekorzystne dla państw Europy Środkowej – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.
rozwiń zwiń