X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kornel Morawiecki: UE nie jest naszym wrogiem, jest naszym otoczeniem

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2018 08:59
– Nie chcę używać takich słów jak zdrada czy wiarołomstwo. Uważam, że to niedojrzałość polityczna – tak wypowiedź Rafała Trzaskowskiego o "zamrażaniu" środków unijnych skomentował w "Salonie politycznym Trójki" Kornel Morawiecki.
Audio
  • Kornel Morawiecki o wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego (Salon polityczny Trójki)

Poseł PO Rafał Trzaskowski powiedział, że fundusze UE dla Polski, w tym dla Warszawy, są zagrożone. – Udało się nam przekonać europejskich partnerów, żeby nie były zabierane, tylko zamrażane – wskazał.

Kornel Morawiecki uważa, że wypowiedź Rafała Trzaskowskiego źle świadczy o nas – Polakach. – To jest odprysk tego ostrego podziału w Polsce, który nas osłabia, zwłaszcza zewnętrznie. Nie sądzę, żebyśmy mieli poważne problemy w związku z tymi pieniędzmi – powiedział gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Dodał, że coś, co poważnie w nas uderza i do czego się nie przykładamy wystarczająco, to Brexit. – Nie ma z naszej strony pracy dyplomatycznej i ideowej, a to jest ważna sprawa – podkreślił marszałek senior.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Kornel Morawiecki (marszałek senior, Wolni i Solidarni)
Data emisji: 20.06.2018
Godzina emisji: 8.14

mr/ml

Czytaj także

Burza wokół słów Rafała Trzaskowskiego. Beata Kempa: to absolutna zdrada stanu

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 09:04
Działania przeciwko Polsce powinny być napiętnowane - mówiła w Polskim Radiu 24 Beata Kempa. Minister ds. pomocy humanitarnej w ten sposób odniosła się do poniedziałkowej wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego.
rozwiń zwiń