X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Witold Waszczykowski: to my zdecydowaliśmy, że trzeba poprawić ustawę o IPN

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 08:56
– Prezydent Andrzej Duda przekazał ją do Trybunału Konstytucyjnego, jak również Ministerstwo Sprawiedliwości przyznało, że trzeba ją znowelizować – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Witold Waszczykowski (PiS).
Audio
  • Witold Waszczykowski o ustawie o IPN (Salon polityczny Trójki)

Witold Waszczykowski tłumaczył, że decyzja o nowelizacji ustawy zapadła w Polsce i nie była negocjowana. – Nikt nie ukrywa jednak, że uwagi zewnętrzne i cała retoryka, która została stworzona na temat tej ustawy, na pewno oddziaływały na chęć tej nowelizacji – podkreślił gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Były szef MSZ dodał, że ustawa w styczniu została bardzo źle i niezrozumiale odebrana. Jak mówił, wywołała falę dyskusji i zaczęto oskarżać Polskę o antysemityzm. – Narracja na temat II wojny światowej powinna być wspólna. Do tej pory była dość jednostronna i pomijała Polskę – stwierdził Witold Waszczykowski.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Witold Waszczykowski (PiS)
Data emisji: 6.07.2018
Godzina emisji: 8.13

mr/kw

Czytaj także

Prezes PiS: "nieustannie pochylajmy w ukłonie głowę" to niszczący sposób myślenia

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 11:58
- Jestem przekonany, że wizerunek Polski byłby dużo lepszy, gdyby odrzucić pedagogikę wstydu. Najpierw pedagogika wstydu niszczy polskie poczucie pewności siebie, a później to się przekłada na naszą politykę wobec innych państw - powiedział w "Sygnałach dnia" prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński po podpisaniu polsko-izraelskiej deklaracji i zakończeniu sporu o odpowiedzialność za Holokaust. 
rozwiń zwiń