X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Rostowski pokazał, że komisja ds. Amber Gold jest absurdalna"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 09:27
– Nie dość, że komisja nie ma pomysłu na to, co robić, to jeszcze zapraszanie byłych polityków czy byłych urzędników poprzednich rządów, tylko dlatego, że są z PO, jest po to, żeby zrobić z tego jakąś polityczną hucpę. Jest to po prostu śmieszne – mówił na antenie radiowej Trójki Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO. 
Audio
  • Grzegorz Schetyna uważa, że wystąpienie Jana Vincenta-Rostowskiego przed komisją ds. Amber Gold było "brawurowe" (Salon polityczny Trójki)

Były minister finansów w rządzie PO-PSL Jan Vincent-Rostowski odpowiadał w środę przed komisją śledczą ds. Amber Gold. – Do upadku Amber Gold nie interesowałem się sprawą. Nie uważam jednak, że nawet prawidłowe działanie aparatu skarbowego zahamowałoby rozwój tej piramidy, zdolne do jej powstrzymania były prokuratura, policja i ABW – mówił polityk PO.

Dziewięciogodzinne przesłuchanie przez komisję śledczą obfitowało w wiele wymian zdań między świadkiem, jego pełnomocnikiem Markiem Chmajem a politykami PiS.

– Jan Vincent-Rostowski nie występował przed komisją jako przedstawiciel Platformy Obywatelskiej – stwierdził Grzegorz Schetyna. – Myślę, że wypadł ofensywnie, brawurowo. Pokazał, że ta komisja jest absurdalna. Nie dość, że nie ma ona pomysłu na to, co robić, to jeszcze zapraszanie byłych polityków czy byłych urzędników poprzednich rządów, tylko dlatego, że są z PO, jest po to, żeby zrobić z tego jakąś polityczną hucpę. Jest to po prostu śmieszne – dodał lider PO.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Polityk zwrócił uwagę na jedną wypowiedź przewodniczącej komisji. – To, co było dojmujące w tym wczorajszym spotkaniu, to wyznanie pani przewodniczącej Wassermann, która powiedziała, że przyszła do polityki, żeby takich ludzi jak Rostowski, czy takich ludzi, którzy tworzą Platformę Obywatelską, wyprowadzić z polityki – zaznaczył gość Trójki.  

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący PO)
Data emisji: 19.07.2018
Godzina emisji: 8.14

dcz/kw

Czytaj także

Grzegorz Schetyna o tzw. liście Tuska: nie wierzę w ten projekt

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 08:47
– Myślę, że najlepiej by było, gdyby Donald Tusk wypowiedział się w tej sprawie. Traktuję ten pomysł jako marzenie niektórych, żeby dostać się do europarlamentu i brak planu, jak to zrobić – mówił na antenie radiowej Trójki Grzegorz Schetyna, szef PO.
rozwiń zwiń