X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rafał Trzaskowski: jest dokładnie policzone, na co Warszawę stać

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2018 09:44
– Pieniądze są w budżecie, Warszawa jest relatywnie bogatym miastem – powiedział o finansowaniu wyborczych obietnic w "Salonie politycznym Trójki" kandydat na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski.
Audio
  • Rafał Trzaskowski o swoim pomyśle na Warszawę (Salon polityczny Trójki)

Rafał Trzaskowski zapowiedział do 2023 roku zakup 200 nowych elektrycznych autobusów, utworzenie 100 parków i 100 stacji pomiarów jakości powietrza, a także 20 nowych parkingów przesiadkowych. W ramach walki z nieekologicznymi piecami węglowymi obiecał 100-procentowe dopłaty do podłączeń do sieci gazowej. Czy Warszawę na to stać?

W radiowej Trójce Rafał Trzaskowski wyjaśnił, że w budżecie stolicy jest niemal 17 mld zł i jest dokładnie policzone, na co Warszawę stać. Wskazał, że na wyeliminowanie "kopciuchów" potrzeba 30 mln zł, a na dodatkowe zajęcia językowe i sportowe dla dzieci ok. 120 mln zł. Dodał, że chciałby też kontynuować budowę metra i SKM. Inwestycje te są w dużej części finansowane ze środków unijnych, a według polityka PO jest niepewność, czy te fundusze dalej będą przy obecnej polityce rządu.  

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość Trójki podkreślił też potrzebę uporządkowania chaosu, który wprowadziła reforma edukacji. – Mam córkę, która właśnie idzie do ósmej klasy i widzę, jak to wygląda. Będziemy robić wszystko, żeby poradzić sobie ze spiętrzeniem roczników – zadeklarował.  

Rafał Trzaskowski powiedział również, co chciałby zmienić w Warszawie w porównaniu do rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz, a także tłumaczył się z wpisu o tym, że "budowę autostrady można wstrzymać". W rozmowie poruszono też wątek reprywatyzacji. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
Gość: Rafał Trzaskowski (poseł PO, kandydat na prezydenta Warszawy)
Data emisji: 9.08.2018
Godzina emisji: 8.14

fc/kw

Czytaj także

Najnowszy sondaż dot. wyborów na prezydenta Warszawy. "Jaki depcze Trzaskowskiemu po piętach"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 08:14
Rafał Trzaskowski (PO) jest faworytem wyborów, ale Patryk Jaki (PiS) depcze mu po piętach - informuje w piątek "Rzeczpospolita" powołując się na sondaż. Trzecie miejsce, choć daleko w tyle, zajmuje Jan Śpiewak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory w Warszawie: kandydaci mają nowe propozycje

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2018 14:29
Dwaj faworyci wyborów na prezydenta Warszawy zaprezentowali swoje nowe propozycje dla mieszkańców stolicy. Patryk Jaki chciałby stworzyć "pakiety dla biegaczy", a Rafał Trzaskowski ma w planach 20 nowych parkingów "Park & Ride".
rozwiń zwiń