X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Ścigaj: Marek Jakubiak jest dobrym zarządcą i gospodarzem

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2018 10:44
– Bardzo nas zaskakiwało w ciągu ostatnich miesięcy, że ludzie, którzy mają odpowiadać za tworzenie prawa i jego przestrzeganie, sami je łamią – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" Agnieszka Ścigaj, posłanka klubu poselskiego Kukiz'15.
Audio
  • Agnieszka Ścigaj o wyborach samorządowych (Salon polityczny Trójki)

Choć premier Mateusz Morawiecki już 14 sierpnia zapowiedział termin wyborów samorządowych, a kandydaci innych ugrupowań byli już znani opinii publicznej, ruch Kukiz'15 dopiero 23 sierpnia ogłosił swojego kandydata na urząd prezydenta Warszawy. Jak dowiedzieliśmy się na specjalnej konferencji prasowej, został nim poseł Marek Jakubiak.

Pytana o to posłanka Kukiz'15 odpowiedziała, że działania jej ugrupowania "były zgodne z prawem". – Choć chcemy diametralnych zmian w jego tworzeniu, sposobie, systemie, to jesteśmy za tym, żeby prawa przestrzegać – powiedziała Agnieszka Ścigaj. – Bardzo nas to zaskakiwało w ciągu ostatnich miesięcy, że ludzie, którzy mają odpowiadać za tworzenie prawa i jego przestrzeganie, sami je łamią. Nie chcieliśmy się wpisywać w tę retorykę. Zarejestrowaliśmy komitet zgodnie z prawem, zgodnie z prawem ogłosiliśmy kandydatury i zgodnie z prawem rozpoczęliśmy kampanię. Nie tak, jak niektórzy z kandydatów, którzy wykorzystują pieniądze podatników na wojny billboardowe – dodała.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Dopytywana o kandydata ruchu, posłanka podkreśliła, że Marek Jakubiak "jest skuteczny, merytoryczny i ma doświadczenie". – Potrafił własnymi rękami zbudować własną firmę, zarządzać zasobami ludzkimi, kapitałem, do tego kocha Warszawę. To nie jest kandydat, który znany jest głównie z tego, że błyszczy w mediach lub znany z bon motów, filozofii na Facebooku czy happeningów. To jest kandydat znany z tego, że całe życie był skuteczny. Jest dobrym zarządca i gospodarzem. Rozpoczęliśmy walkę o Warszawę – dodała posłanka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Mariusz Krzemiński
Gość: Agnieszka Ścigaj (posłanka, Kukiz'15)
Data emisji: 24.08.2018
Godzina emisji: 8.14

tjak/ml