X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdzisław Krasnodębski: Lech Wałęsa jest wykorzystywany przez elity UE do sporów politycznych

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 10:11
– Jeśli chodzi o stany psychiczne, o których mówi Lech Wałęsa, to nie wiadomo kto tu bardziej potrzebuje opieki medycznej – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. Gość Pawła Lisickiego w ten sposób odniósł się do wywiadu, jakiego Wałęsa udzielił niemieckiemu Deutsche Welle.
Audio
  • Zdzisław Krasnodębski o Lechu Wałęsie (Salon Polityczny Trójki)

Z okazji swoich 75. urodzin były prezydent Lech Wałęsa udzielił kontrowersyjnego wywiadu dla "Deutsche Welle". – Mamy nieodpowiednich, niezbadanych medycznie ludzi, ludzi małych, zakompleksionych, którzy przypadkiem zdobyli władzę. No i mamy nieszczęście. Ostrzegałem społeczeństwo, bo ich znałem wcześniej - stwierdził w rozmowie z niemiecką gazetą Wałęsa.

O tej sprawie mówił w "Salonie politycznym Trójki" prof. Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. - Takie słowa nie kształtują europejskich elit oraz ich wiedzy o Polsce, bo zdają one sobie sprawę z tego, kim jest Wałęsa. Natomiast jeśli chodzi o stany psychiczne, o których mówi były prezydent, to nie wiadomo kto tu bardziej potrzebuje opieki medycznej – ocenił Krasnodębski. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według polityka opinie Wałęsy są ugruntowane. – Oczywiście, że używa się takiej osoby do obecnej walki politycznej, bo jest znany szerszej publiczności i jest tzw. autorytetem mędrców Unii Europejskiej – podsumował Krasnodębski. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Zdzisław Krasnodębski (wiceprzewodniczący PE)
Data emisji: 01.10.2018
Godzina emisji: 8.14

kad/gs

Czytaj także

Doradca marszałka Sejmu: wszczęcie procedury przeciwko Węgrom byłoby niekorzystne dla UE

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2018 10:09
– Nie wykluczam, że procedura wobec Węgier zostanie wszczęta. Ale byłaby to zła wiadomość dla całej Unii Europejskiej – mówił w audycji "Salon polityczny Trójki" dr Maciej Szymanowski, doradca marszałka Sejmu.
rozwiń zwiń