X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Lubnauer: zaletą Koalicji Obywatelskiej jest jej różnorodność

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 08:56
– Uważam, że do wybrów do Parlamentu Europejskiego powinna być wspólna lista i powinna być szersza o PSL i SLD. Wtedy ma ona realną szansę wygrać – mówiła na antenie radiowej Trójki Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. 
Audio
  • Szefowa Nowoczesnej o Koalicji Obywatelskiej i odejściach z Nowoczesnej (Salon polityczny Trójki)

Katarzyna Lubnauer w "Salonie politycznym Trójki" odniosła się do odejścia posła Nowoczesnej Piotra Misiło oraz innych członków klubu.

– Odejście Piotra Misiło było niewątpliwie wykluczeniem. Wcześniej został zawieszony, a finalnie został wykluczony z Nowoczesnej przez zarząd.To była przemyślana decyzja, bo jego działania były dewastujące. Nie pogodził się z werdyktem demokratycznym, jakim była jego przegrana w regionie zachodniopomorskim ponad rok temu – przyznała Lubnauer.

– Przewodnicząca Nowoczesnej na Podkarpaciu niewiele zrobiła by ściągać składki od członków, po czym te osoby wykluczyła i ogłosiła ich przejście do Teraz. Część z nich wraca do Nowoczesnej, niektórzy nigdzie się nie wynieśli, a najzabawniej było w woj. zachodniopomorskim, gdzie odeszła jedna osoba, a napisała list jakoby odchodziło od maja 40 osób. To normalne, że ludzie odchodzą. Przepływ ludzi jest czymś naturalnym – stwierdził gość audycji.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Przewodnicząca Nowoczesnej przyznała również, że "jest przekonana, że Koalicja Obywatelska jest czymś co się sprawdziło". – Nie ma koalicji bez współkoalicjanta i to jest naturalne. Polacy chcą takiego porozumienia, a jego zaletą jest różnorodność, jesteśmy bardziej liberalni światopoglądowo niż PO. Jestem przekonana, że w obecnej formule Nowoczesna funkcjonuje najlepiej i uważam, że do wyborów do Parlamentu Europejskiego powinna być wspólna lista i powinna być szersza o PSL i SLD. Wtedy ma ona realną szansę wygrać – powiedziała Lubnauer.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Katarzyna Lubnauer (przewodnicząca Nowoczesnej)
Data emisji: 4.12.2018
Godzina emisji: 8.14

dn