X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marszałek Senatu wstępnie popiera "Szczepimy bo myślimy"

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 10:28
– Nie znam szczegółów tego projektu, ale wszystko, co zachęca co do szczepień, jest dobre – mówił marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
Audio
  • Marszałek Senatu Stanisław Karczewski o szczepieniach i kampanii przedwyborczej (Salon polityczny Trójki)

Autorzy obywatelskiego projektu ustawy "Szczepimy bo myślimy" chcą zmian w prawie, które pozwalają na nieprzyjęcie niezaszczepionych do przedszkoli i żłobków – wyjątkiem byłyby dzieci, których nie można zaszczepić ze względów medycznych. Marszałek Senatu informował też, że klub PiS omówi na dwudniowym posiedzeniu strategie wyborcze, a w piątek o godzinie 17 będzie "bardzo ważne" przemówienie prezesa PiS.

Według marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, podobne uwarunkowania są w innych krajach. Zaznaczył, że idea jest interesująca, choć nie zna jeszcze szczegółów. – Sam zaszczepiłem się niedawno wspólnie z ministrem zdrowia  – mówił w Trójce marszałek. Dodał, że dzięki szczepieniom wiele chorób cywilizacyjnych zniknęło z naszego życia.

Marszałek Sejmu ma 14 dni na wydanie postanowienia o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu. Po pozytywnej decyzji inicjatorzy projektu będą mieli trzy miesiące na zebranie minimum 100 tysięcy podpisów.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Dwudniowe posiedzenie

Na dwudniowym posiedzeniu wyjazdowym PiS omawiane będą strategie wyborcze  – mówił w Trójce Stanisław Karczewski, marszałek Senatu. Wspomniał o "bardzo ważnym" wystąpieniu prezesa PiS o godzinie 17, ale nie podał żadnych szczegółów.

 – Trwamy w naszym zjednoczeniu – dobrze się rozumiemy – mówił Stanisław Karczewski, w kontekście współpracy Zjednoczonej Prawicy.

W audycji była mowa również o zgodzie Sejmu na areszt dla Stanisława Gawłowskiego, wyroku sądu w sprawie Lecha Wałęsy, zatrzymaniu byłego szefa KNF i sześciu współpracowników przez CBA w związku ze sprawą SKOK-ów Wołomin.

Więcej w nagraniu rozmowy.

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu
Data emisji: 7.12.2018
Godzina emisji: 8.14

IAR/agkm/ml

Czytaj także

"Rostowski pokazał, że komisja ds. Amber Gold jest absurdalna"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 09:27
– Nie dość, że komisja nie ma pomysłu na to, co robić, to jeszcze zapraszanie byłych polityków czy byłych urzędników poprzednich rządów, tylko dlatego, że są z PO, jest po to, żeby zrobić z tego jakąś polityczną hucpę. Jest to po prostu śmieszne – mówił na antenie radiowej Trójki Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO. 
rozwiń zwiń