X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Wójcik o wotum zaufania dla rządu: posłowie PO zupełnie się tego nie spodziewali

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 09:01
– Taktycznie znakomicie to zostało rozegrane. Opozycja, zwłaszcza PO, zupełnie się tego nie spodziewała – mówił o wniosku o wotum zaufania złożonym przez premiera Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości. 
Audio
  • Michał Wójcik stwierdził, że wniosek o wotum zaufania to "dobry ruch taktyczny" (Salon polityczny Trójki)

W środę 231 posłów udzieliło wotum zaufania premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Wcześniej wniosek o wotum nieufności złożyła Platforma Obywatelska. Ma on być głosowany w piątek.

Michał Wójcik stwierdził, że wystąpienie o wotum zaufania to "dobry ruch taktyczny" za strony premiera. – Skoro dzieją się w Europie wielkie rzeczy, to chodzi o to, żeby pan premier miał silny mandat. I dlatego wczorajsze wotum zaufania to bardzo dobry ruch taktyczny. Totalnie zaskoczona opozycja, totalnie zaskoczony pan Schetyna, który wciąż nie może się otrząsnąć i w piątek mimo wszystko chce, żeby doszło do debaty – stwierdził wiceminister sprawiedliwości.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Taktycznie znakomicie to zostało rozegrane (…) Widziałem pogubienie wczoraj posłów opozycji, zwłaszcza PO, zupełnie się tego nie spodziewali – dodał.  

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Michał Wójcik (wiceminister sprawiedliwości)
Data emisji: 13.12.2018
Godzina emisji: 8.13

dcz/ml

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska: wyraźnie jest pokazane, że Mateusz Morawiecki będzie następcą Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 09:47
– Bardzo wyraźnie jest pokazane, że Mateusz Morawiecki będzie tą twarzą, następcą Jarosława Kaczyńskiego. Jest tutaj bardzo lansowany. Widać, że wszystko jest jemu podporządkowane – mówiła na antenie radiowej Trójki Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sejm zajmie się wnioskiem PO o wotum nieufności wobec rządu. Ale dopiero w piątek

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 19:59
Wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności rządowi Mateusza Morawieckiego Sejm zajmie się w piątek wieczorem - wynika z harmonogramu obrad zamieszczonego we wtorek wieczorem na sejmowej stronie internetowej.
rozwiń zwiń