X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stanisław Tyszka: Prawo i Sprawiedliwość włączyło protokół "ciepła woda 2.0"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2018 08:46
– Wydaje się, że Prawo i Sprawiedliwość włączyło protokół "ciepła woda 2.0". Idzie tym śladem wytyczonym przez Platformę Obywatelską. Tak jak wcześniej nieformalny naczelnik państwa mianował na premiera pana Morawieckiego, który jest takim Tuskiem 2.0, no to w tym momencie starają się uciekać w ten przekaz spokoju – mówił na antenie radiowej Trójki Stanisław Tyszka (Kukiz'15).
Audio
  • Stanisław Tyszka stwierdził, że PiS uruchomiło protokół "ciepła woda 2.0" (Salon Polityczny Trójki)

W sobotę w Szeligach pod Warszawą odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której liderzy Zjednoczonej Prawicy podsumowali trzy lata rządów oraz przedstawili plany na kolejny rok. 

Sobotnia konwencja PiS odbyła się pod hasłem "Polska sercem Europy". W jej trakcie przemawiali m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz liderzy Porozumienia i Solidarnej Polski – Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro. 

– Szczerze mówiąc nie oglądałem tej konwencji, bo ja w ogóle tych partyjnych konwencji nie oglądam – stwierdził Stanisław Tyszka.  To jest taki marny teatr. My się bardzo szybko po wejściu do Sejmu zorientowaliśmy, że polityka sprowadza się do takiego spektaklu, w którym występują dość marni aktorzy  dodał.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Ja bym chciał, żeby partie publikowały koszt tych wszystkich swoich spektakli weekendowych, aby ludzie od razu wiedzieli ile pieniędzy wydali na nic  zaznaczył wicemarszałek Sejmu.

Tyszka stwierdził, że premier Mateusz Morawiecki to "Tusk 2.0".  Z obowiązku coś poczytałem o tej konwencji i wydaje się, że Prawo i Sprawiedliwość włączyło protokół "ciepła woda 2.0". Idzie tym śladem wytyczonym przez Platformę Obywatelską. Tak jak wcześniej nieformalny naczelnik państwa mianował na premiera pana Morawieckiego, który jest takim Tuskiem 2.0, no to w tym momencie starają się uciekać w ten przekaz spokoju  podkreślił polityk.   

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Stanisław Tyszka (wicemarszałek sejmu, Kukiz'15)
Data emisji: 17.12.2018
Godzina emisji: 8.13

dcz/kw