X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Lubnauer: miejsce w koalicji przed wyborami do PE jest dla wszystkich partii opozycyjnych

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2019 08:47
– W tej chwili rozmawiamy z PSL i SLD. Praktycznie codziennie spotykamy się z którymś z partnerów. W koalicji jest również miejsce dla Platformy – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej.
Audio
  • Katarzyna Lubnauer o koalicji przed wyborami do PE (Salon polityczny Trójki)

Partie polityczne zwierają szeregi przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. O możliwych wariantach koalicyjnych mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. 

– Oczywistą sprawą jest to, że na wybory do Parlamentu Europejskiego potrzebujemy szerokiej koalicji, zbudowanej na zaufaniu. Jeżeli spojrzymy na to, czego oczekują Polacy, to widzimy, że muszą mieć stabilny, odpowiedzialny podmiot. Takim podmiotem była Koalicja Obywatelska – przekonywała Katarzyna Lubnauer. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Przewodnicząca dodała, że miejsce w koalicji powinny znaleźć wszystkie partie opozycyjne. – W tej chwili rozmawiamy z PSL i SLD. Praktycznie codziennie spotykamy się z którymś z partnerów. W koalicji jest również miejsce dla Platformy – komentowała. Przyznała też, że czuje złość polityczną na to, co się obecnie dzieje. – Uważam, że w polityce ważna jest przewidywalność. A tego PiS nie daje wyborcom – podsumowała.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Katarzyna Lubnauer (przewodnicząca Nowoczesnej)
Data emisji: 9.01.2019
Godzina emisji: 8.14

kad/mk