X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Mazurek: w ekstremalnych sytuacjach być może powinny pojawiać się surowsze wyroki

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 10:12
– Być może należałoby się zastanowić, czy w ekstremalnych sytuacjach, nie powinny pojawiać się surowsze wyroki – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Beata Mazurek, rzeczniczka PiS. 
Audio
  • Beata Mazurek o ataku na Pawła Adamowicza (Trójka/Salon polityczny Trójki)

Prezydent Paweł Adamowicz był operowany przez pięć godzin, po tym, jak został zaatakowany nożem przez 27-letniego mężczyznę podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stefan W., który ugodził nożem prezydenta Gdańska był skazany za napady na cztery banki. W 2013 roku mężczyzna napadł na trzy gdańskie placówki SKOK-ów i na bank Crédit Agricole. Stefan W. został skazany na pięć lat i sześć miesięcy więzienia. Sprawca niedawno wyszedł na wolność.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Do sprawy ówczesnego wyroku odniosła się Beata Mazurek, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości. – W opinii medialnej pojawiają się pytania, dlaczego Stefan W. otrzymał za napad z bronią na banki tak niską karę. Ale to jest pytanie do wymiaru sprawiedliwości – przekonywała Mazurek. 

Według rzeczniczki PiS "być może należałoby się zastanowić, czy w ekstremalnych sytuacjach, nie powinny pojawiać się surowsze wyroki". – Nie chodzi o to, by zadowolić przysłowiowego pana Kowalskiego, ale by dać poczucie sprawiedliwości. Bo biorąc pod uwagę to, co się wydarzyło, wszyscy powinniśmy reagować jednoznacznie i takie zachowania potępiać – podsumowała. 

Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Beata Mazurek (rzecznik prasowy PiS)
Data emisji: 14.01.2018
Godzina emisji: 8.13

kad/ml

Czytaj także

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 20:00
Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, raniony nożem podczas wczorajszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O jego śmierci poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. - Mimo wszelkich starań, nie udało się go uratować - powiedział doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor do spraw lecznictwa gdańskiej placówki. Poniżej zapis relacji na żywo na portalu PolskieRadio24.pl
rozwiń zwiń