X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Szczerski: nie wykorzystujmy tej tragedii do celów politycznych

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 08:49
– To dramatyczne wydarzenie nie miało podłoża ideologicznego, partyjnego, lecz był to mord na przedstawicielu władzy publicznej – mówił o śmierci Pawła Adamowicza w "Salonie politycznym Trójki" Krzysztof Szczerski, szef Gabinetu Prezydenta RP.
Audio
  • Krzysztof Szczerski o śmierci Pawła Adamowicza: to mord na przedstawicielu władzy (Salon polityczny Trójki)

– Prezydent jest gotowy w każdej  wspomóc rodzinę tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza. Jesteśmy otwarci na współpracę ws. przebiegu i charakteru pogrzebu. Chcemy w pełni uszanować wolę rodziny. Żałoba narodowa została uzgodniona ze wszystkimi partiami politycznymi na dzień pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza. Ona powinna nas wszystkich połączyć – powiedział Krzysztof Szczerski.

Szef Gabinetu Prezydenta RP przyznał, że "chciałby, żeby było mniej słów w te dni". – We wczorajszych marszach milczenia padło ich zbyt dużo. W niektórych miejscach te zgromadzenia okazały się wiecami politycznymi i to jest bardzo przykre. W związku z apelem rodziny, aby nie włączać polityki w te tragiczne chwile, będzie tylko narodowa żałoba – mówił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– To dramatyczne wydarzenie nie miało podłoża ideologicznego, partyjnego, lecz był to mord na przedstawicielu władzy publicznej. Prezydent Adamowicz zginął w trakcie pełnienia swojej funkcji. Pan prezydent Andrzej Duda będzie apelował, żeby nie włączać do tego polityki i ideologii. Zgodnie z prośbą rodziny, nie można wykorzystywać tej tragedii do celów politycznych, a prezydent będzie przykładem, jak należy realizować prośbę rodziny. Jestem pesymistą, bo wiem, że są ludzie, którzy są zdolni myśleć w kategoriach kapitału politycznego w tak dramatycznych chwilach – stwierdził.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Krzysztof Szczerski (szef Gabinetu Prezydenta RP)
Data emisji: 15.01.2019
Godzina emisji: 8.14

dn/kw