X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Kidawa-Błońska: UE potrzebuje osób do dialogu, a nie tylko recenzentów

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 08:43
– Wszystkie partie w Koalicji Europejskiej łączą sprawy europejskie i miejsce Polski w Europie. Trudno by było zbudować koalicję do wyborów, gdyby w tych kwestiach były różnice. Tu ich nie ma – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu z ramienia PO.
Audio
  • Małgorzata Kidawa-Błońska o Koalicji Europejskiej i wyborach do PE (Salon polityczny Trójki)

26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Małgorzata Kidawa-Błońska ma nadzieję, że listy Koalicji Europejskiej do wyborów poznamy w ciągu najbliższych dni. Jak mówiła, ustalenia z partiami są, teraz trzeba to poukładać.

– Chcemy, by osoby, które będą reprezentowały Polskę w UE były proeuropejskie i budowały wspólną Europę, a nie rozbijały ją od środka. Polska miała silną pozycję w Unii Europejskiej, a teraz stoimy z boku i ważne, byśmy wrócili do tych najważniejszych rozmów – podkreśliła gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Posłanka PO dodała, że "reprezentanci Polski w Unii nie byli nigdy podporządkowani nikomu, mieli własne zdanie i było ono dobre dla UE i dla nas".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Małgorzata Kidawa-Błońska (wicemarszałek Sejmu, posłanka Platformy Obywatelskiej)
Data emisji: 05.03.2018
Godzina emisji: 8.14

mr

Czytaj także

Joanna Augustynowska: PiS znów próbuje przekupić wyborców

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 12:40
- W "nowej piątce PiS" są ważne tematy dla obywateli, ale nie mają one związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego - mówiła w audycji "W samo południe" Joanna Augustynowska, posłanka Platformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń