X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wiceprezes partii KORWiN: jesteśmy jedyną wiarygodną siłą uniosceptyczną

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 09:34
– Unia Europejska traktuje demokrację całkowicie instrumentalnie. Idziemy do wyborów, aby stanowić opozycję, która rozwali UE od środka, idziemy aby się bronić. Nie jest w interesie Polski bycie w strukturach, w których rządzą Francja i Niemcy – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN.
Audio
  • Konrad Berkowicz: chcemy rozwalić UE od środka (Salon polityczny Trójki)

O mandaty do Parlamentu Europejskiego będą ubiegać się politycy z Komitetu Wyborczego Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy. Zdaniem Konrada Berkowicza, wiceprezesa partii Wolność, środowiska Konfederacji łączy "bardzo dużo punktów". – Zapalnikiem do stworzenia tej koalicji jest wiarygodny sprzeciw wobec Unii Europejskiej w tym kształcie. My jesteśmy jedyną wiarygodną siłą uniosceptyczną, bo naszym zdaniem PiS udaje tylko ten uniosceptycyzm, a tu trzeba czynów – stwierdził wiceprezes partii KORWiN.

– Jesteśmy przeciwni aborcji i liberalizacji ustawy antyaborcyjnej. Jesteśmy przeciwko chorym pomysłom społecznym, a Gender jest tego skrajnym przykładem. Karta LGBT+ przyszła z Zachodu, Unii, WHO. To jest coś z czym będziemy zdecydowanie walczyć. Już to robimy. Ta edukacja seksualna sama w sobie jest aktem pedofilii i prezydent Trzaskowski kłamie. Zmuszanie dzieci do rozmawiania o masturbacji jest oczywiście takim aktem – powiedział Konrad Berkowicz.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Kwestia brexitu pokazuje, że Unia Europejska traktuje demokrację całkowicie instrumentalnie. Idziemy do wyborów, aby stanowić opozycję, która rozwali UE od środka, idziemy aby się bronić. Nie jest w interesie Polski bycie w strukturach, w których rządzą Francja i Niemcy. Zwłaszcza teraz, kiedy dochodzi do brexitu. Zostajemy w Unii bez Wielkiej Brytanii, która przynajmniej była uniosceptyczna i mogliśmy na nią liczyć – dodał polityk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Konrad Berkowicz (wiceprezes partii KORWiN)
Data emisji: 20.03.2018
Godzina emisji: 8.13

dn/kw