X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Szczerski: wokół członkostwa w UE utrzymaliśmy zgodę narodową

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 09:18
Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski uważa, że w referendum w 2003 roku Polacy podjęli dobrą decyzję o wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej.
Audio
  • Krzysztof Szczerski o 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej (Salon polityczny Trójki)

1 maja 2004 roku Polska wraz z Cyprem, Czechami, Estonią, Litwą, Łotwą, Maltą, ze Słowacją, Słowenią i z Węgrami wstąpiła do Unii Europejskiej. Było to największe w historii rozszerzenie Wspólonty.

W "Salonie politycznym Trójki" Krzysztof Szczerski mówił o tym, że – tak jak przed 15 laty – pozostajemy euroentuzjastami. – Większość Polaków cieszy się z członkostwa w Unii Europejskiej. Utrzymaliśmy wokół tego członkostwa zgodę narodową – stwierdził. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Szef gabinetu politycznego prezydenta podkreślił, że bilans 15 lat obecności Polski we wspólnocie europejskiej jest pozytywny. Zdaniem Krzysztofa Szczerskiego Polacy skorzystali z możliwości, które dało naszemu krajowi i narodowi wejście do Unii Europejskiej.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Krzysztof Szczerski (szef gabinetu prezydenta RP)
Data emisji: 30.04.2019
Godzina emisji: 8.14

IAR/koz/gs

Czytaj także

Elżbieta Rafalska: część związków gra na kontynuację konfliktu

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 09:00
- Ci politycy, którzy nie wezmą udziału w okrągłym stole ws. oświaty, być może nie mają zbyt wiele do zaproponowania. Jeśli chodzi natomiast o związkowców, to uważam, że grają na kontynuację konfliktu - powiedziała Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borys Budka: Anna Zalewska boi się września i ucieka do Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 09:08
– Anna Zalewska panicznie boi się września, tego, co będzie działo się w polskiej oświacie po tej deformie, i ucieka do Brukseli, zostawiając ten wielki bałagan na głowie nauczycieli, na głowach dyrektorów szkół – mówił na antenie radiowej Trójki Borys Budka, poseł Platformy Obywatelskiej, były minister sprawiedliwości. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Jurek: należy podnieść status zawodu nauczyciela i wyłączyć go ze strajku

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 08:49
– Nauczyciele, jako grupa zawodowa, powinni być, obok rodzin wielodzietnych i niepełnosprawnych, jednymi z pierwszych uwzględnionych w polityce społecznej – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Marek Jurek, europoseł Prawicy Rzeczypospolitej.
rozwiń zwiń