X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdzisław Krasnodębski: nie jesteśmy w PE, aby wykonywać rozkazy naszych przyjaciół

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 09:00
– Dla nas ważna jest polityka podmiotowa. Nie jesteśmy w Parlamencie Europejskim, aby wykonywać rozkazy naszych przyjaciół, ale po to, aby prowadzić własną linię – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski.
Audio
  • Prof. Zdzisław Krasnodębski o Kongresie "Polska Wielki Projekt" (Salon polityczny Trójki)

Demografia oraz emigracja będą jednymi z głównych tematów rozpoczynającego się w piątek Kongresu "Polska Wielki Projekt". Weźmie w nim udział około 1300 gości. W debatach głos zabiorą członkowie polskiego rządu, wśród nich premier Mateusz Morawiecki. Do Warszawy przyjadą też goście z zagranicy, w tym z Francji, Stanów Zjednoczonych, Rumunii i Węgier.

Politycy, naukowcy i przedsiębiorcy będą dyskutowali o szansach i zagrożeniach stojących przed Polską. Wśród tematów debat są wyzwania dla rolnictwa, rozwój Europy Środkowej w ramach Unii Europejskiej, zadania dla polskiej polityki zagranicznej i przyszłości młodej polskiej emigracji. Uczestnicy będą rozmawiali również o języku debaty publicznej, ale też o tym, jak zmienił się język używany w mediach społecznościowych.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Przewodniczący Rady Programowej Kongresu, eurodeputowany PiS profesor Zdzisław Krasnodębski, który był gościem radiowej Trójki, zapowiedział, że poruszona zostanie także kwestia integracji europejskiej.

– Od 10 lat pracujemy nad tym kongresem. Chcemy z niego zrobić wydarzenie europejskie i dlatego między innymi w tym roku dominuje tematyka europejska – mówił Zdzisław Krasnodębski.

– Chcemy lepszej Europy. Chcemy Unii, która pozbędzie się swojej hipokryzji. Hipokryzją są podwójne standardy, które stosuje się nagminnie – powiedział europoseł PiS. – Chcemy równorzędnej Europy. Opartej nie na ideologii, która ma posmak totalitaryzmu, tylko takiej, która opiera się na tym, co jest rdzeniem cywilizacji – dodał gość radiowej Trójki.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: prof. Zdzisław Krasnodębski (europoseł PiS)
Data emisji: 7.06.2019
Godzina emisji: 8.14

mg/kw