X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: koalicja musi się uformować. Inaczej powstanie opera mydlana

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 09:40
– Trzeba wziąć się do roboty, przestać jęczeć i iść do przodu. Największą partią opozycyjną w tej chwili jest PO, a jej liderem jest Schetyna i to on musi podjąć decyzję – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o rozmowach na temat wspólnego startu opozycji w wyborach parlamentarnych (Trójka)

Szef SLD odniósł się do wczorajszego spotkania z liderem PO Grzegorzem Schetyną, które miało dotyczyć wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. Czarzasty zadeklarował, że jest za porozumieniem z Platformą. – Rozmowy trwają. Jestem zwolennikiem Koalicji Europejskiej. Uważam, że projekt który zdobył 38 proc. i który wystąpił przeciwko projektowi pisowskiemu, jest projektem dobrym i będę bronił tej tezy – wyjaśnił polityk.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Wszystkie karty są na stole. PSL powiedziało swoje, SLD swoje, Zieloni swoje, Nowoczesna swoje. Trzeba tę decyzję podjąć i z mojego punktu widzenia – racjonalnego, zimnego, spokojnego, pragmatycznego polityka, ta sprawa powinna się zamknąć w tym tygodniu, bo inaczej będziemy pisali operę mydlaną – oświadczył.

Gość Trójki wypowiedział się także na temat PSL, które nie tak dawno zadeklarowało, że odcina się od SLD i lewicy. – Tylko SLD jest radykalne. Oczekuję od PSL, że będzie operowało faktami. To, co robi PSL, jest nielogiczne, nie wiem, w co gra ta partia. Jest coraz więcej głosów, że PSL przygotowuje się na koalicję z PiS. Nie mogę tego wykluczyć – podkreślił Czarzasty.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący SLD)
Data emisji: 10.07.2019
Godzina emisji: 8.14

pkr/mk