X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Łukasz Schreiber: prezes PiS ma zmysł do tworzenia zwycięskich drużyn

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 08:19
– Jarosław Kaczyński już wielokrotnie pokazał, że jest najlepszym selekcjonerem w Polsce – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Łukasz Schreiber, sekretarz stanu w KPRM.
Audio
  • Łukasz Schreiber o listach wyborczych PiS (Salon polityczny Trójki)

Prezes PiS zaprezentował liderów list Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy w wyborach parlamentarnych. Z pierwszej pozycji w Warszawie wystartuje Jarosław Kaczyński. W Krakowie liderem listy będzie Małgorzata Wassermann. Premier Mateusz Morawiecki otrzymał "jedynkę" w Katowicach.

Łukasz Schreiber tłumaczył, że prezes PiS jako selekcjoner zastanawia się nie tyle nad składem, ile pomysłem, jak pokonać opozycję.

– "Jedynki" zostały ogłoszone i nie ma tu nadzwyczajnych sensacji. Jest kilka niespodzianek, ale klucz jest jasny: liderzy naszego ugrupowania, z drugiej strony ministrowie konstytucyjni, a w przeważającej części prezesi okręgowi – podkreślił gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Sekretarz stanu w KPRM dodał, że "to, kto ostatecznie znajdzie się w parlamencie, zależy od wyborców, nie od miejsca na liście".

– Jest przekonanie wspólnoty celu. Z każdego miejsca na liście można skutecznie walczyć o mandat – zaznaczył Łukasz Schreiber.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Łukasz Schreiber (sekretarz stanu w Kancelarii Premiera)
Data emisji: 15.07.2019
Godzina emisji: 8.14

mr/ml

Czytaj także

Łukasz Schreiber: za rządów Donalda Tuska szalała luka w VAT

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 17:55
- Donald Tusk od 10 lat nie widzi, że za jego rządów szalała luka w VAT. Obecnie mamy dwukrotny spadek w tej luce - powiedział w Polskim Radiu 24 Łukasz Schreiber, sekretarz stanu w KPRM.
rozwiń zwiń