X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Sasin gościem Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 09:00
Wiceprezesa Rady Ministrów poprosimy o komentarz do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.
Jacek Sasin: Unia Europejska jest klubem równych, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i oczekiwać, że zostanie ono uszanowane
Jacek Sasin: Unia Europejska jest klubem równych, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i oczekiwać, że zostanie ono uszanowaneFoto: PR

***

Do słuchania "Salonu politycznego Trójki" zapraszamy we wtorek (23.07) o godz. 8.13. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Czytaj także

W. Kosiniak-Kamysz: nie prowadzimy rozmów odnośnie kształtu list opozycji

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 08:32
– Tylko koalicja PO-PSL jest w stanie odsunąć PiS od władzy, ale PO wybrała program centroliberalny i rozumiem, że tam tworzy swoją formację. PSL natomiast wybrał swoją drogę – powiedział w "Salonie Politycznym Trójki" Władysław Kosiniak-Kamysz, przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tadeusz Cymański: to wyraźna i znamienna pomoc dla kredytobiorców

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 08:28
– Cieszę się, że udało się zwiększyć zakres pomocy nie tylko dla frankowiczów, ale i złotówkowiczów. Zdziwiło mnie i rozczarowało stanowisko Związku Banków Polskich – mówił w "Salonie politycznym Trójki" poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Biedroń: lewica zawsze wygrywała wybory, kiedy szła do nich zjednoczona

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 08:40
– Lewica się jednoczy. Na pewno nie będzie formuły, w której gromadzimy się wokół jednej partii politycznej. To będzie historyczny moment, bo przez wiele lat nie potrafiliśmy się dogadać – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" szef Wiosny Robert Biedroń.
rozwiń zwiń