X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Mucha: to jest prezydentura dotrzymanego słowa

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2019 08:50
– Największy sukces to prezydentura blisko ludzi, która skupia się na sprawach zwykłych Polaków – powiedział o prezydenturze Andrzeja Dudy w "Salonie politycznym Trójki" Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Paweł Mucha: największy sukces to prezydentura blisko ludzi (Salon polityczny Trójki)

– Prezydent zawsze mówi, że dla niego najważniejszym celem jest to, żeby Polakom żyło się lepiej, żeby mogli powiedzieć po okresie jego prezydentury "tak, żyje się nam lepiej, odczuwamy, że Polska się zmienia in plus" – powiedział Paweł Mucha. Dodał, że jest to prezydentura dotrzymanego słowa, bo na początku prezydent zapowiedział, że chce być blisko ludzi.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Gość Salonu politycznego Trójki był pytany także o największą porażkę prezydentury Andrzeja Dudy. – To trudne pytanie. Nie jestem tutaj obiektywny, jestem przekonany, że to prezydentura wybitna – powiedział prezydencki minister. – Oczywiście z perspektywy historycznej, zawsze można było, mając wiedzę późniejszą, w określonej sytuacji podjąć inne decyzje – dodał.

Paweł Mucha odniósł się także do sprawy restytucji mienia żydowskiego i listu senatorów Stanów Zjednoczonych do sekretarza stanu Mike'a Pompeo. Ocenił, że list "to element polityki wewnątrzamerykańskiej. To dokument wewnętrzny i tak go należy postrzegać".

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

AudycjaSalon polityczny Trójki
Prowadzący: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
GośćPaweł Mucha (wiceszef Kancelarii Prezydenta RP)
Data emisji: 8.08.19
Godzina emisji: 8.13

/kw


pg

Czytaj także

Jest opinia PKW ws. daty wyborów. Paweł Mucha: nie ma zastrzeżeń

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 12:10
- PKW nie ma zastrzeżeń co do daty 13 października jako terminu wyborów parlamentarnych - przekazał wiceszef prezydenckiej kancelarii Paweł Mucha, informując, że do Kancelarii Prezydenta wpłynęła opinia PKW ws. kalendarza wyborczego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Mucha: potwierdzam, że opinia PKW o terminie wyborów jest pozytywna

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 16:48
- Mogę oficjalnie powiedzieć, że do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęła opinia Państwowego Komitetu Wyborczego, odnosząca się do kalendarza wyborczego i jest ona pozytywna - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Paweł Mucha, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szereg ustawy z podpisem prezydenta, m.in. nowelizacja Kodeksu wyborczego

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 21:52
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację Kodeksu wyborczego, która zakłada, że o ważności wyborów prezydenta, do Sejmu, Senatu i do Parlamentu Europejskiego, a także o ważności referendum ogólnokrajowego rozstrzygać będzie cały skład "właściwej izby" Sądu Najwyższego. Oprócz tego prawa, prezydent podpisał szereg innych ustaw. 
rozwiń zwiń