X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Ociepa gościem Trójki

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 15:00
Z sekretarzem stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii porozmawiamy o bieżących wydarzeniach społeczno-politycznych.
Marcin Ociepa
Marcin OciepaFoto: PAP/Leszek Szymański

***

Do słuchania "Salonu politycznego Trójki" zapraszamy w piątek (15 listopada) o godz. 8.13. Audycję prowadzi Beata Michniewicz 

Czytaj także

K. Szymański: pion europejski w KPRM wzmocni Polskę na forum Europy

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 08:34
Zdaniem Konrada Szymańskiego przeniesienie pionu europejskiego z MSZ do Kancelarii Premiera to dobry pomysł. – Bez ministra ds. europejskich w Kancelarii Premiera, Polska stałaby się jedynym krajem w UE, w którym premier nie ma bezpośredniego zaplecza – powiedział w radiowej Trójce Konrad Szymański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka o orędziu prezydenta: bardzo dobre wystąpienie

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2019 08:25
– Prezydent miał bardzo dobre wystąpienie na początek kadencji parlamentu. To wystąpienie wychodziło naprzeciw Polakom – mówiła w "Salonie politycznym Trójki" Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie nowa partia na lewicy? Włodzimierz Czarzasty potwierdza

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 08:55
– To będzie partia wsparta przez ludzi z kilku pokoleń, zarówno członków, jak i tych, którzy na nas głosują – powiedział w radiowej Trójce Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
rozwiń zwiń