X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory na szefa PO. Tomasz Siemoniak: Platforma nie skręci w lewo

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 08:46
– Gdybym został szefem PO, chciałbym, aby Platforma mocno wróciła do małych miejscowości i na wieś – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Tomasz Siemoniak, kandydat na szefa Platformy Obywatelskiej. Polityk dodał, że nie pozwoli na skręt PO w lewo.
Audio
  • Tomasz Siemoniak o wyborach w PO (Salon polityczny Trójki)

Pozostały trzy dni do pierwszej tury wyborów na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Jednym z kandydatów jest Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej. Jego głównym rywalem jest natomiast Borys Budka, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej, której filarem jest właśnie PO. 

PAP Joanna Mucha 1200.jpg
Mucha: musimy przestać walczyć z PiS, a zacząć walczyć o Polskę

– Członków PO będę przekonywał do swojej kandydatury tym, że w Platformie jestem od początku jej założenia. Pamiętam jej najlepsze i najgorsze czasy. Dla wielu ludzi taki powrót do korzeni Platformy jest bardzo przekonującą rekomendacją dla mnie – przyznał Siemoniak. 

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

– Zaproponuję Platformie nowy sposób działania i nowe otoczenie. Chciałbym, aby na funkcję wiceprzewodniczącego sprawowała kobieta, a stanowisko sekretarza generalnego objął poseł najmłodszego pokolenia, czyli Arkadiusz Myrcha. Ponadto na skarbnika partii wyznaczyłbym kobietę – dodał. 

Głównym przekazem Siemoniaka miałoby być to, że Platforma nie skręci w lewo. Podkreślił też, że PO chce mocno wrócić do małych miejscowości i na wieś.  

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Tomasz Siemoniak (PO)
Data emisji: 22.01.2020
Godzina emisji: 8.14

kad/kw

Czytaj także

Wybory przewodniczącego PO. Tomasz Siemoniak: nie wycofam się i zwyciężę

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 10:42
Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej i kandydat na przewodniczącego partii, Tomasz Siemoniak, zapewnił, że nie wycofa się z kandydowania jak cztery lata temu i dodał, że wierzy w swoje zwycięstwo. Ocenił, że gdyby teraz kandydował Grzegorz Schetyna, to w PO doszłoby do "ogromnego podziału".
rozwiń zwiń