X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rząd Platformy po wyborach: kto odejdzie?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2011 08:00
Tomasz Tomczykiewicz (PO) o Cezarym Grabarczyku: Nie sądzę, żeby chciał pracować w resorcie przez kolejne cztery lata.
Audio
  • Tomasz Tomczykiewicz w "Salonie politycznym Trójki"
Tomasz Tomczykiewicz
Tomasz TomczykiewiczFoto: PRSA

Tomasz Tomczykiewicz zapowiedział, że jeśli PO wygra wybory, w rządzie pojawią się nowi ministrowie. Na własne życzenie odjedzie minister Aleksander Grad. Co z najbardziej krytykowanym ministrem w rządzie Donalda Tuska, Cezarym Grabarczykiem?

- Przy takim ogromie pracy jaką wykonał ma prawo być zmęczonym. Nie sądzę, żeby chciał pracować w resorcie przez kolejne cztery lata – powiedział Tomczykiewicz.

Gdzie jest program PO?

Szef Klubu Parlamentarnego PO, Tomasz Tomczykiewicz, pytany przez Marcina Zaborskiego w "Salonie politycznym Trójki", dlaczego Platforma Obywatelska nie opublikowała jeszcze programu wyborczego, powiedział, że wyborcy nie oczekują dzisiaj "grubej książeczki" z programem.

Dopytywany o zapewnienia rzecznika rządu Pawła Grasia i ministra Radosława Sikorskiego, że pracują nad programem partii, Tomczykiewicz przyznał, że PO w czasie kampanii w odpowiednim czasie powie, jak chce, rządzić przez najbliższe cztery lata.

- Teraz skupiamy się ma podsumowaniu naszej pracy, która jest dyskredytowana przez opozycję – powiedział szef Klubu Parlamentarnego PO. Dodał, że opozycja używa "półprawd i kłamstw" opisując dokonania Platformy.

 

Tomasz Tomczykiewicz mówił również o krytykowanej przez prezydenta Bronisława Komorowskiego ustawie o żywności modyfikowanej i raporcie Andrzej Czumy.

"Salonu politycznego Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o 8.15.

rk

Czytaj także

Debaty - złe dla Polski, ale dobre dla PO

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 09:06
Prof. Zdzisław Krasnodębski (socjolog): Wszyscy Polacy wiedzą, że politycy Platformy wypadają bardzo dobrze w telewizji.
rozwiń zwiń