Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2007 09:00
"Taśmy Gudzowatego, które wstrząsnęły lewicą, propozycja kompromisu w sprawie zmiany konstytucji - m.in. te sprawy na pewno podsumują nasi goście.

Gośćmi Salonu politycznego j będą Szefowa Gabinetu Prezydenta – minister Elżbieta Jakubiak, wicemarszałek Sejmu – Bronisław Komorowski wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski - PSL poseł Jerzy Szmajdziński -szef klubu SLD wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego – Adam Bielan z PiS I wiceprzewodniczący Ligi Polskich Rodzin – Wojciech Wierzejski a wcześniej, w Salonie prasowym będą dyskutować Dominika Wielowieyska – Z „Gazety Wyborczej”,Janusz Rolicki z „Faktu”,Tomasz Sakiewicz z Gazety Polskiej i Piotr Zaremba z „Dziennika”

Zapraszam. Beata Michniewicz

24 marca 2007 Salon Prasowy - Posłuchaj - (18,31 MB)

24 marca 2007 Salon Polityczny - Posłuchaj - (22,47 MB)

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2009 09:00
Salon polityczny- Jarosław Gowin (PO), Jarosław Kalinowski (PSL), Ryszard Kalisz (SLD), Krzysztof Putra (PiS) i Władysław Stasiak (BBN). Salon prasowy -Piotr Gabryel ("Rzeczpospolita"), Stanisław Janecki ("Wprost"), Cezary Łazarewicz ("Przekrój") i Janusz Rolicki ("Fakt").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Grzegorz Napieralski, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń