Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2007 09:00
Salon polityczny: Bronisław Komorowski, Adam Bielan, Marek Borowski , Ryszard Czarnecki, Waldemar Pawlaki i Wojciech Wierzejski porozmawiają o ostatnich wydarzeniach. Wcześniej spotkanie z publicystami w Salonie prasowym. Zapraszam, Beata Michniewicz.
Audio

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2009 09:00
Goście Salonu politycznego: Krzysztof Putra z PiS, Jerzy Szmajdziński z SLD, Jarosław Kalinowski z PSL, Jarosław Gowin z PO i Paweł Wypych z Kancelarii Prezydenta. Goście Salonu prasowego: Zuzanna Dąbrowska, Dziennik, Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita i Marek Zając, Przekrój.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Grzegorz Napieralski, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Witold Waszczykowski, zastepca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie prasowym na śniadaniu spotkali się publicyści: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Andrzej Stankiewicz z tygodnika "Newsweek" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń