Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2007 09:00
Zmiany w Polsce, ale przy naszym stole na razie zmiany niewielkie. Najpierw zasiądą przy nim publicyści a potem politycy -zwycięzcy i pokonani. Salon prasowy: Stanisław Janecki - "Wprost", Janusz Rolicki - "Fakt", Piotr Semka - "Rzeczpospolita" i Tomasz Wróblewski - "Polska".
Audio

Po dziesiątej, w Salonie politycznym: Marek Borowski LiD, Jarosław Kalinowski -PSL, Marek Jurek- LPR,  Bronisław Komorowski- PO, Roman Polko- p.o. szefa BBN i Krzysztof Putra - PiS.

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2007 09:00
Referendum w sprawie obwodnicy Augustowa - o tym na pewno porozmawiamy, będzie też komentarz do innych ważnych wydarzeń tygodnia. Gośćmi państwa w Salonie prasowym będą publicyści - Cezary Michalski z "Dziennika", Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej",Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej" i Mariusz Ziomecki z "Przekroju".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Grzegorz Napieralski, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń