Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2008 09:00
Choć trudno w to uwierzyć w Polska żyje nie tylko Euro 2008. I dlatego w audycji o sprawach "pozapiłkarskich" także. Goście Salonu prasowego: Wiesław Dębski - "Trybuna", Piotr Semka - "Rzeczpospolita", Tomasz Wróblewski - dziennik "Polska", i Piotr Zaremba - "Dziennik". Goście Salonu politycznego: europoseł Ryszard Czarnecki, minister sportu Mirosław Drzewiecki , wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL, wicemarszałek Sejmu Krzysztof Putra z PiS, wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński z SL
Audio

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2009 09:00
Salon polityczny- Jarosław Gowin (PO), Jarosław Kalinowski (PSL), Ryszard Kalisz (SLD), Krzysztof Putra (PiS) i Władysław Stasiak (BBN). Salon prasowy -Piotr Gabryel ("Rzeczpospolita"), Stanisław Janecki ("Wprost"), Cezary Łazarewicz ("Przekrój") i Janusz Rolicki ("Fakt").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Grzegorz Napieralski, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Wiesław Dębski, Trybuna, Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń