Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2009 09:00
Goście Salonu politycznego - Jarosław Gowin (PO), Eugeniusz Kłopotek (PSL), Krzysztof Putra (PiS), Jerzy Szmajdziński (SLD) i Władysław Stasiak (BBN). Goście Salonu prasowego:Stanisław Janecki, Marcin Wojciechowski ("Gazeta Wyborcza"), Janusz Rolicki i Tomasz Wróblewski ("Dziennik Gazeta Prawna").
Audio

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2010 09:00
W Salonie politycznym Paweł Graś, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Wojciech Olejniczak, SLD, Krzysztof Putra, PiS i Władysław Stasiak, BBN. W Salonie prasowym Cezary Łazarewicz, Jan Ordyński, Piotr Semka i Piotr Zaremba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Elżbieta Jakubiak, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Witold Waszczykowski, BBN i Janusz Zemke, SLD. W Salonie prasowym: Piotr Gabryel z Rzeczpospolitej, Janusz Rolicki z Faktu, Andrzej Stankiewicz z Newsweeka i Piotr Zaremba z Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Julia Pitera z PO, Adam Bielan z PiS, Jarosław Kalinowski z PSL, Ryszard Kalisz z SLD i Jacek Sasin z Kancelarii Prezydenta. W Salonie prasowym: Wiesław Dębski z "Trybuny", Paweł Fąfara z "Polska The Times", Maciej Gdula z "Krytyki politycznej" i Piotr Semka z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Witold Waszczykowski, zastepca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie prasowym na śniadaniu spotkali się publicyści: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Andrzej Stankiewicz z tygodnika "Newsweek" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń