X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Śniadanie w Trójce naznaczone tragedią w Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 09:00
Informacja o katastrofie samolotu zastała kilku polityków i dziennikarzy w studiu Trójki.
Audio

W Salonie Politycznym gośćmi Beaty Michniewicz byli Rafał Grupiński, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Ryszard Kalisz, SLD, Paweł Kowal, PiS i Witold Waszczykowski, BBN, a w Salonie Prasowym Piotr Gabryel, Rzeczpospolita, Janusz Rolicki, Fakt, Andrzej Stankiewicz, Newsweek i Piotr Zaremba, Polska The Times.

Czytaj także

Prezydent Polski nie żyje. Oficjalne potwierdzenie

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 11:14
Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska nie żyją - potwierdził wiceszef prezydenckiej kancelarii Jacek Sasin oraz rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Piotr Paszkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska przyjęła postawę petenta?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2010 09:00
Politycy oczekują szczegółowych informacji na temat współpracy polskich i rosyjskich prokuratorów badających przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Elżbieta Jakubiak, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Witold Waszczykowski, BBN i Janusz Zemke, SLD. W Salonie prasowym: Piotr Gabryel z Rzeczpospolitej, Janusz Rolicki z Faktu, Andrzej Stankiewicz z Newsweeka i Piotr Zaremba z Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2010 09:00
W Salonie politycznym gośćmi byli: Adam Bielan, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Ryszard Kalisz, SLD i Witold Waszczykowski, BBN. W Salonie prasowym rozmawiali: Michał Krzymowski, Cezary Łazarewicz, "Przekrój", Michał Szułdrzyński, "Rzeczpospolita" i Paweł Wroński, "Gazeta Wyborcza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Witold Waszczykowski, zastepca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie prasowym na śniadaniu spotkali się publicyści: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Andrzej Stankiewicz z tygodnika "Newsweek" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń