X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polityczne podsumowanie mijającego tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 17:00
Na audycję publicystyczną podsumowują najważniejsze wydarzenia ostatnich dni zaprasza Beata Michniewicz.
Beata Michniewicz
Beata Michniewicz Foto: Portal PolskieRadio.pl

Politycznych rozmów przy Trójkowym śniadaniu można posłuchać TU >>>

***

Gośćmi najbliższej audycji będą: Adam Bielan (Porozumienie), Krzysztof Gawkowski (Lewica), Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska), Jarosław Sellin (Prawo i Sprawiedliwość), Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta) oraz Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe).

***

Do słuchania "Śniadania w Trójce" zapraszamy w sobotę (25 stycznia) między 9.05 a 10.00. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz

Czytaj także

Jarosław Sellin: celem nowego rządu jest kontynuacja dobrej zmiany

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 10:33
– Celem nowego rządu jest doprowadzenie do realizacji marzeń milionów Polaków, abyśmy wreszcie żyli na materialnym poziomie państw zachodnich - mówił w Trójce Jarosław Sellin z Prawa i Sprawiedliwości. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta), Michał Wójcik (Solidarna Polska), Krzysztof Gawkowski (Lewica), Andrzej Halicki (PO) i Stefan Krajewski (PSL).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brudziński o sytuacji na Bliskim Wschodzie: nie straszmy Polaków

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2020 10:26
– Budując dobre relacje w ramach NATO z USA, nie możemy zapominać, że mamy instrumenty do tego, by utrzymać bardzo dobre relacje z państwami Bliskiego Wschodu – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia europoseł PiS Joachim Brudziński. Gośćmi audycji byli także rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, minister środowiska Michał Woś, Piotr Zgorzelski z PSL, Andrzej Halicki z PO i Anna-Maria Żukowska z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konflikt na Bliskim Wschodzie. Paweł Soloch: Iran nie chce, aby starcia zbrojne postępowały

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020 10:49
– Szybkie przyznanie się Iranu do omyłkowego zestrzelenia pasażerskiego samolotu ukraińskich linii lotniczych świadczy o tym, że Iran nie chce, aby starcia zbrojne postępowały – powiedział Paweł Soloch z Kancelarii Prezydenta. O sytuacji na Bliskim Wschodzie mówili w Programie Trzecim Polskiego Radia także Radosław Fogiel (PiS), Marcin Kierwiński (PO), Michał Woś (Solidarna Polska), Marek Sawicki (PSL) i Krzysztof Gawkowski (Lewica).
rozwiń zwiń