"Śniadanie w Trójce" – polityczne podsumowanie tygodnia. Oglądaj od godz. 9.05

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 09:00
Na audycję publicystyczną podsumowującą najważniejsze wydarzenia tygodnia zaprasza Beata Michniewicz.
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

Gośćmi "Śniadania w Trójce" 6 marca byli: Marcelina Zawisza (Lewica, Razem), Marcin Kierwiński (Koalicja Obywatelska, Platforma Obywatelska), Radosław Fogiel (Prawo i Sprawiedliwość), Paweł Szrot (Kancelaria Prezydenta).

Audycja co tydzień jest transmitowana online. Stream jest dostępny na Facebooku Trójki, Twitterze Trójkikanale YouTube Polskiego Radia oraz stronie internetowej Polskiego Radia


***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w każdą sobotę między godz. 9.05 a 10.00. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

Michał Wójcik o problemach z dostawami szczepionek do UE: KE poniosła "absolutną porażkę"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 11:00
– My szczepimy dużo ludzi, ale chcielibyśmy więcej. Niestety, producenci nie dostarczają tylu szczepionek, ile powinni, ale wina jest po stronie Komisji Europejskiej – mówił w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik z Solidarnej Polski. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także Anna Maria Żukowska z Lewicy, Władysław Teofil Bartoszewski z PSL, Jan Grabiec z PO, Radosław Fogiel z PiS i Piotr Ćwik z Kancelarii Prezydenta. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Aborcja na żądanie jest niezgodna z konstytucją". Fogiel o "nowej umowie społecznej" PO

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 09:15
Postulat aborcji na życzenie jest charakterystyczny dla ugrupowań lewicowych (...). W 1997 zapadł wyrok TK, który stwierdził, że aborcja na żądanie jest niezgodna z konstytucją – ta od tamtej pory się nie zmieniła – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Radosław Fogiel z PiS. Gośćmi "Śniadania w Trójce" byli także Izabela Leszczyna (KO), Tomasz Trela (Lewica) i Paweł Soloch (KPRP).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krajowy Plan Odbudowy. Sellin: szansa dla gospodarki, by mocno ruszyć po pandemii

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2021 10:00
– Polska stoi przed olbrzymią szansą, aby mocno ruszyć po pandemii – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Jarosław Sellin. Między innymi na temat Krajowego Planu Odbudowy dyskutowali goście "Śniadania w Trójce": Marek Sawicki (PSL), Marcin Kierwński (KO), Jarosław Sellin (PiS) i Błażej Spychalski (Kancelaria Prezydenta).
rozwiń zwiń