"Śniadanie w Trójce": polityczne podsumowanie mijającego tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 07:50
Na audycję publicystyczną podsumowującą najważniejsze wydarzenia tygodnia zaprasza Beata Michniewicz. 
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: Wojciech Kusiński

Gośćmi "Śniadania w Trójce" będą: Jarosław Sellin (Prawo i Sprawiedliwość), Piotr Ćwik (Kancelaria Prezydenta RP), Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska), Krzysztof Gawkowski (Wiosna).

Audycja jest co tydzień transmitowana online. Stream jest dostępny na Facebooku TrójkiTwitterze Trójkikanale YouTube Polskiego Radia oraz stronie internetowej Polskiego Radia

***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w sobotę (17 kwietnia) między godz. 9.05 a 10.00. Audycję poprowadzi Beata Michniewicz.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

Decyzja ws. kupna Polska Press przez Orlen. Suski: w uzasadnieniu sądu brakuje logiki

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 09:27
– To sprawa, która mnie osobiście bardzo dziwi. Nie można zakupić (...) kilku przedsiębiorstw, bo jest to konsolidacja, a gdy było to w rękach niemieckich, to konsolidacją nie było – powiedział o wstrzymaniu przez sąd przejęcia Polska Press przez PKN Orlen w Programie 3 Polskiego Radia Marek Suski, poseł PiS. – Ten wyrok nie cofnie zdarzeń, które nastąpiły – dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wójcik: Zjednoczona Prawica będzie dalej funkcjonowała, bo tacy ludzie jak Tusk, PO i PSL nie powinni wrócić do władzy

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 09:13
– Od sześciu lat jestem w Zjednoczonej Prawicy i od sześciu lat jestem pytany, czy będzie ona dalej funkcjonowała. Będzie dalej funkcjonowała, bo tacy ludzie jak Donald Tusk, PO i PSL nie powinni wrócić do władzy – podkreślił w Programie 3 Polskiego Radia Michał Wójcik, minister w Kancelarii Premiera, poseł i wiceprzewodniczący Solidarnej Polski, komentując różnicę zdań wewnątrz Zjednoczonej Prawicy na temat ratyfikacji Funduszu Odbudowy.
rozwiń zwiń