"Śniadanie w Trójce" – polityczne podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 08:05
"Śniadanie w Trójce" to audycja publicystyczna podsumowująca najważniejsze wydarzenia tygodnia. 
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

Gośćmi Beaty Michniewicz tym razem będą: Andrzej Dera (Kancelaria Prezydenta), Izabela Leszczyna (Platforma Obywatelska), Bolesław Piecha (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe).

Program transmitowany będzie online: stream na Facebooku Trójki, Twitterze Trójki, kanale YouTube Polskiego Radia oraz stronie internetowej Polskiego Radia i w portalu PolskieRadio24.pl. 

***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w sobotę (27 listopada) między godz. 9.05 a 10.00.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

"Niewystarczające, wymagają wzmocnienia". Politycy zgodnie o sankcjach nakładanych na Białoruś

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2021 08:34
– Jesteśmy zainteresowani wzmocnieniem sankcji, bo są one niewystarczające w opinii naszej, ale także krajów sąsiednich. Natomiast chcę zwrócić uwagę, że to jest duży postęp w oficjalnych komunikatach – powiedział w audycji "Śniadanie w Trójce" na antenie Programu 3 Polskiego Radia szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. Gośćmi Beaty Michniewicz byli także: Andrzej Halicki (Platforma Obywatelska), Urszula Pasławska (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Michał Woś (Solidarna Polska).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawa o ochronie granicy. Szrot: prezydent ją przeanalizuje w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2021 10:00
– Prezydent będzie analizował przepisy tej ustawy, ale będzie to robił w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo Polaków, za bezpieczeństwo granic Polski i w zrozumieniu, że pewne rozwiązania są doraźne i trzeba je przetestować – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Paweł Szrot z Kancelarii Prezydenta. O nowych przepisach dotyczących zabezpieczenia granicy dyskutowali także Maciej Gdula z Lewicy, Radosław Fogiel z PiS i Marcin Kierwiński z PO.
rozwiń zwiń