"Śniadanie w Trójce" - polityczne podsumowanie tygodnia

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2021 11:20
"Śniadanie w Trójce" to audycja publicystyczna podsumowująca najważniejsze wydarzenia tygodnia. 
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

Gośćmi Beaty Michniewicz będą: Krzysztof Gawkowski (Nowa Lewica), Marcin Kierwiński (Koalicja Obywatelska), Bartłomiej Wróblewski (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Paweł Sałek (Kancelaria Prezydenta).

Audycja transmitowana online; stream na Facebooku i Twitterze Trójki, w serwisie YouTube.com oraz stronach internetowych Polskiego Radia. 

"Śniadanie w Trójce" to cotygodniowa audycja publicystyczna, nadawana w każdą sobotę po godzinie 9. Audycja jest emitowana od 2006 roku i prowadzi ją Beata Michniewicz, która jest związana z Trzecim Programem Polskiego Radia od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Podczas audycji, przy wspólnym śniadaniu, goszczą politycy koalicji i opozycji, a także przedstawiciel obozu Prezydenta RP. Od czasu pandemii koronawirusa łączenia z gośćmi odbywają się zdalnie.

Poprzednie odcinki w wersji wideo - TUTAJ i podcasty z audycjami - TUTAJ.

Gorący tydzień 

W mijającym tygodniu wśród tematów audycji politycznych w Trójce przewijały się sprawy związane z sytuacją na naszej wschodniej granicy, pandemii w Polsce i nową odmianą wirusa oraz reformą sądownictwa. 

Sprawdź także ostatnie odcinki "Salonu politycznego Trójki" oraz audycji "Puls Europy"


***

Na "Śniadanie w Trójce" zapraszamy w sobotę (4 grudnia) między godz. 9.05 a 10.00.

Zobacz więcej na temat: Beata Michniewicz

Czytaj także

"Boję się, że Ukraina zostanie poświęcona w imię interesów gospodarczych". Sawicki o Nord Stream 2

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021 09:02
– Europa nie powinna zapominać o historii, powinna z niej wyciągać wnioski. Boję się, że w tej chwili w imię interesów gospodarczych – przede wszystkim chodzi o Nord Stream 2 – Ukraina zostanie poświęcona – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Marek Sawicki, poseł PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To jest wylęgarnia nowych typów wirusa". Prof. Horban wskazał jeden kontynent

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2021 09:54
– Kiedy mamy w Afryce nieszczepioną populację – bo w zasadzie mamy nieszczepioną – to wirus się namnaża swobodnie. Jeżeli się namnaża swobodnie, to robi "błędy" przy składaniu genomu – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia prof. Andrzej Horban, doradca premiera ds. COVID-19.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strzały na granicy. Skurkiewicz: jednoznacznie pokazują, jakie są intencje białoruskich służb

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2021 09:44
– To, co się wydarzyło w okolicach Terespola, pokazuje, że reżim białoruski sięga po kolejne elementy działań wymierzonych w Unię Europejską i Polskę – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kaleta o reformie sądów powszechnych: mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych dni ruszy proces konsultacyjny

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2021 09:39
– Cały czas dyskutowane są konkretne przepisy z tego projektu, który jest gotowy w Ministerstwie Sprawiedliwości i został przedstawiony rządowi – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.
rozwiń zwiń