"Śniadanie w Trójce" naznaczone tragedią w Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2013 08:00
Informacja o katastrofie samolotu 10 kwietnia 2010 roku zastała kilku polityków i dziennikarzy w studiu Trójki.
Audio
Znicze przed Pałacem Prezydenckim po katastrofie smoleńskiej
Znicze przed Pałacem Prezydenckim po katastrofie smoleńskiejFoto: praszkiewicz/shutterstock.com

W 17. minucie "Śniadania w Trójce" Beata Michniewicz przerwała audycję i podała pierwsze informacje o katastrofie.

W "Śniadaniu w Trójce" gościli: Rafał Grupiński (PO), Jarosław Kalinowski (PSL), Ryszard Kalisz (SLD), Paweł Kowal (PiS) i Witold Waszczykowski (BBN), a w "Salonie prasowym": Piotr Gabryel (Rzeczpospolita), Janusz Rolicki (Fakt), Andrzej Stankiewicz (Newsweek) i Piotr Zaremba (Polska The Times).

Czytaj także

Prezydent Polski nie żyje. Oficjalne potwierdzenie

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 11:14
Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska nie żyją - potwierdził wiceszef prezydenckiej kancelarii Jacek Sasin oraz rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Piotr Paszkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska przyjęła postawę petenta?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2010 09:00
Politycy oczekują szczegółowych informacji na temat współpracy polskich i rosyjskich prokuratorów badających przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Elżbieta Jakubiak, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Witold Waszczykowski, BBN i Janusz Zemke, SLD. W Salonie prasowym: Piotr Gabryel z Rzeczpospolitej, Janusz Rolicki z Faktu, Andrzej Stankiewicz z Newsweeka i Piotr Zaremba z Polska The Times.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2010 09:00
W Salonie politycznym gośćmi byli: Adam Bielan, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Ryszard Kalisz, SLD i Witold Waszczykowski, BBN. W Salonie prasowym rozmawiali: Michał Krzymowski, Cezary Łazarewicz, "Przekrój", Michał Szułdrzyński, "Rzeczpospolita" i Paweł Wroński, "Gazeta Wyborcza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2010 09:00
W Salonie politycznym: Bartosz Arłukowicz z SLD, Adam Bielan z PiS, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Witold Waszczykowski, zastepca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie prasowym na śniadaniu spotkali się publicyści: Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Andrzej Stankiewicz z tygodnika "Newsweek" i Piotr Zaremba z "Polska The Times".
rozwiń zwiń