X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PO przechodzi do ofensywy? "Platforma wygrzebała się ze swoich afer"

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 18:58
Nowi ministrowie zostali zaprzysiężeni przez prezydenta. Czy zmiany w rządzie wpłyną na notowania Platformy Obywatelskiej? O sytuacji PO dyskutowali goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Karolina Wigura i Piotr Szumlewicz o sytuacji na polskiej scenie politycznej (Puls Trójki)
Premier Ewa Kopacz i nowy minister skarbu Andrzej Czerwiński
Premier Ewa Kopacz i nowy minister skarbu Andrzej CzerwińskiFoto: PAP/Radek Pietruszka

Karolina Wigura powiedziała w radiowej Trójce, że roszady w rządzie nie wystarczą. Jej zdaniem, PO powinna zmienić retorykę polityczną. Socjolożka z Uniwersytetu Warszawskiego zaznaczyła, że zmiana notowań partii rządzącej będzie zależała od tego, jak jej liderzy będą potrafili mówić o rzeczywistości. - Jeżeli Platforma Obywatelska pozostanie w obecnym dyskursie, to będzie traciła poparcie - podkreśliła Wigura.

Z kolei Piotr Szumlewicz uważa, że PO nie jest w złej sytuacji. Według doradcy Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, rząd Ewy Kopacz jest obecnie w ofensywie. Gość "Pulsu Trójki" zaznaczył, że Platforma Obywatelska, w przeciwieństwie do Polskiego Stronnictwa Ludowego, wygrzebała się ze swoich afer.

Wigura i Szumlewicz ocenili także nowych ministrów. Czy - ich zdaniem - Marian Zębala, Adam Korol i Andrzej Czerwiński zdążą przed wyborami wprowadzić jakieś kluczowe zmiany? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Agnieszka Stępień
Goście: Karolina Wigura (socjolożka, UW), Piotr Szumlewicz (doradca OPZZ)
Data emisji: 16.06.2015
Godzina emisji: 17.45

aj/iwo

 

Czytaj także

Nowi ministrowie Ewy Kopacz mówią o swojch planach. Czerwiński zapewnia, że nie będzie "miotły"

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 19:02
W Pałacu Prezydenckim odbyło się zaprzysiężenie nowych ministrów: skarbu - Andrzeja Czerwińskiego, zdrowia - profesora Mariana Zembali, i sportu - Adama Korola. Po ceremonii nowi członkowie gabinetu wzięli udział w posiedzeniu rządu. Są pierwsze zapowiedzi ich działań. Dla ministra Czerwińskiego najważniejszy jest gazoport i reforma górnictwa. Obiecuje, że nie będzie "miotły" w spółkach skarbowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Łatwo nie będzie”. Premier ostrzega nowo powołanych ministrów

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 12:46
W Pałacu Prezydenckim odbyło się zaprzysiężenie nowych ministrów. Prezydent powołał szefów resortu skarbu, zdrowia i sportu.
rozwiń zwiń