X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kryzys imigracyjny. Konsultacje u premier bez udziału opozycji

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 18:20
Ewa Kopacz zaprosiła przedstawicieli sejmowych ugrupowań na debatę w sprawie imigracji. Na spotkaniu nie pojawili się szefowie PiS i SLD.
Audio
  • Jaka powinna być polska postawa w sprawie kryzysu imigracyjnego? (Trójka/Puls Trójki)
Komisja Europejska chce, by Polska przyjęła ok. 12 tys. imigrantów
Komisja Europejska chce, by Polska przyjęła ok. 12 tys. imigrantów Foto: PAP/EPA/NAKE BATEV

- Nie wiem, czy dobrą odpowiedzią na ważne problemy Polski są puste krzesła, ale odpowiedzi udzielą ci, którzy w wyborach 25 października będą weryfikować nasze postawy i odpowiedzialność w polityce – tak nieobecność Jarosława Kaczyńskiego i Leszka Millera skomentowała premier.

Małgorzata Gosiewska z PiS wyjaśnia, że zdaniem jej ugrupowania, o sprawie uchodźców powinno się rozmawiać w parlamencie. Posłanka zaznacza też, że "kryzys trwa od wielu miesięcy i trzeba było rozmawiać na ten temat dużo wcześniej". - Byliśmy otwarci na takie rozmowy – podkreśla.

Gosiewska wskazuje, że zaproszenie od pani premier zostało skierowane do opozycji poprzez media. - Pani premier bardziej zależało na tym, by nas wciągnąć do odpowiedzialności w tej sprawie, niż wspólnie zastanowić się nad problemem – uważa posłanka.

Tymczasem poseł PO Robert Tyszkiewicz przypomina, że w przypadku kryzysu ukraińskiego "opozycja wykazała się odpowiedzialnością i zjawiła się u premier Kopacz, by rozmawiać o nadzwyczajnej sytuacji". – Teraz też mamy nadzwyczajną sytuację, bo to jest kryzys migracyjny jakiego Europa nie znała – dodaje polityk.

- To, że dziś opozycja odmawia elementarnej solidarności z rządem, bardzo źle świadczy o instynkcie państwowym tej opozycji – podsumowuje Tyszkiewicz.

Czytaj więcej o problemie imigrantów >>>

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Marcin Zaborski

Gość: Małgorzata Gosiewska (posłanka PiS), Robert Tyszkiewicz (poseł PO)

Data emisji: 9.09.2015  

Godzina emisji: 17.44

iz/ei

Czytaj także

Uchodźcy w UE. Rzecznik PiS: musimy bronić polskich interesów

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 09:14
- Nie jest rozwiązaniem podzielenie imigrantów na sektory i zobowiązanie Polski do przyjęcia określonej liczby osób - mówiła Elżbieta Witek, rzecznik PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier Kopacz: jesteśmy gotowi zrobić więcej ws. uchodźców

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 21:27
Ewa Kopacz deklaruje, że Polska jest gotowa przyjąć więcej niż 2 tys. uchodźców w ramach solidarności z innymi krajami Unii Europejskiej. Premier zaprosiła na środę liderów partii reprezentowanych w Sejmie na spotkanie w tej sprawie.
rozwiń zwiń