X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podział NFZ czy likwidacja składki zdrowotnej?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 18:17
W audycji "Wyborczy Puls Trójki" uwidoczniły się olbrzymie różnice w pomysłach na poprawę sytuacji w służbie zdrowia, jakie mają politycy partii Nowoczesna i ugrupowania Razem.
Audio
  • Katarzyna Kalinowska z Nowoczesnej i Tomasz Rawski z Razem o służbie zdrowia (Wyborczy Puls Trójki)
Jak poprawić sytuację w służbie zdrowia?
Jak poprawić sytuację w służbie zdrowia?Foto: PR24/ Alex Proimos

Jak poprawić sytuację w służbie zdrowia? - Podział Narodowego Funduszu Zdrowia na cztery rywalizujące ze sobą o nasze składki podmioty byłby punktem, który zdecydowanie poprawiłby efektywność wydatkowania pieniędzy - stwierdziła Katarzyna Kalinowska z Nowoczesnej. Tomasz Rawski z partii Razem uważa z kolei, że w ogóle należałoby zlikwidować składkę zdrowotną. - Służba zdrowia powinna być finansowana bezpośrednio z budżetu państwa, z podatków - ocenił.

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: serwis wyborczy

Jaki stosunek Kalinowska i Rawski mają do dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych? Co sądzą o prywatyzacji służby zdrowia? Jak spowodować, by pacjenci mieli dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania? Co zrobić, by w pewnym momencie nie zabrakło w Polsce pielęgniarek? Wysłuchaj całej audycji.

W "Wyborczym Pulsie Trójki" poruszyliśmy także temat edukacji.

***

Tytuł audycji: Wyborczy Puls Trójki
Prowadzi: Marcin Zaborski
Goście: Katarzyna Kalinowska (Nowoczesna), Tomasz Rawski (Razem)
Data emisji: 20.10.2015
Godzina emisji: 17.45

kk/mp

Czytaj także

Prezydent: system ochrony zdrowia ma funkcjonować dla pacjenta

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 20:48
System ochrony zdrowia nie może podlegać w pełnym tego słowa znaczeniu grze rynkowej - podkreślił prezydent Andrzej Duda po pierwszym posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju, poświęconym kwestiom zdrowotnym. Dyskutowano m.in. o finansowaniu ochrony zdrowia i dostępności do świadczeń.
rozwiń zwiń