X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prawo i Sprawiedliwość u władzy. Czy zrealizuje wyborcze obietnice?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 19:04
Goście "Pulsu Trójki" rozważali, jakie będzie powyborcze oblicze Jarosława Kaczyńskiego. Czy poświęci się on realizacji wyborczych obietnic, a może skupi się na nierozwiązanej kwestii smoleńskiej?
Audio
  • Bartłomiej Biskup i Łukasz Pawłowski o tym, jakich rządów możemy spodziewać się po PiS (Puls Trójki)
Wiceprezes PiS, kandydatka na stanowisko premiera Beata Szydło w drodze na posiedzenie ścisłego kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, 27.10.2015
Wiceprezes PiS, kandydatka na stanowisko premiera Beata Szydło w drodze na posiedzenie ścisłego kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, 27.10.2015Foto: PAP/Radek Pietruszka

Łukasz Pawłowski z tygodnika "Kultura liberalna" uważa, że obecnie najciekawsze pytanie jakie można sobie postawić, to czy prezesowi PiS uda się powstrzymać to radykalne oblicze partii. Jak podkreślił, to dzięki ukryciu tego oblicza, udało się PiS zwyciężyć w wyborach.

Zdaniem Łukasza Pawłowskiego, jeśli Jarosław Kaczyński po wyborach znów będzie kładł duży nacisk na kwestię smoleńską, to szybko zniechęci do PiS wyborców.

WYBORY PARLAMENTARNE 2015 - serwis specjalny >>>

Bartłomiej Biskup z UW uważa, że Jarosław Kaczyński z pewnością zajmie się kwestią smoleńską i to nie tylko ze względów osobistych, ale także w imieniu polskiego narodu. Jak dodał, na pewno najważniejszymi w najbliższym czasie będą kwestie podatkowe, zapowiadana reforma edukacji, a także obiecane 500 zł na dziecko. Politolog stwierdził, żeprzechodząc z kampanii do rządzenia, partia zawsze jest w innych realiach, bardziej budżetowych i pewne procesy nie będą natychmiastowe.

Czy PiS uda się uszczelnić system podatkowy? Czy proponowane przez tę partię wsparcie rodzin faktycznie ma szanse rozwiązać polski kryzys demograficzny? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadził: Beata Michniewicz
Goście:
Bartłomiej Biskup (UW), Łukasz Pwłowski ("Kultura liberalna")
Data emisji: 29.10.2015
Godzina emisji: 17.45

bk/fbi

Czytaj także

Kto będzie w rządzie PiS? Media: skład gabinetu jest ustalony

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 13:11
Tygodnik "Wprost" podaje nazwiska polityków, którzy mieliby tworzyć nowy rząd. Periodyk przewiduje między innymi, że dojdzie do połączenia ministerstw finansów i gospodarki.
rozwiń zwiń