X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program "Rodzina 500+". Jak ostatecznie będzie wyglądał?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 18:57
Program "500 złotych na dziecko" ma być przyjęty przez rząd 2 lutego, wcześniej odbędą się szerokie konsultacje społeczne. Wypłaty mają ruszyć od kwietnia. O projekcie mówili goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Wojciech Skurkiewicz (PiS) i Michał Stasiński (Nowoczesna) o programie "Rodzina 500 plus" (Puls Trójki)
Rodzina 500 plus: program wsparcia finansowego rodzin trafił do konsultacji społecznych
"Rodzina 500 plus": program wsparcia finansowego rodzin trafił do konsultacji społecznychFoto: White77/CC0 Public Domain/pixabay.com

Wojciech Skurkiewicz (PiS) ma nadzieję, że projekt, który jest obecnie w fazie konsultacji, niezwłocznie trafi do parlamentu i po nowym roku zajmą się nim posłowie. - Czekamy na rozstrzygnięcia, które wyjdą z rządu i na to, co zaprezentuje strona społeczna, a także poszczególne ministerstwa - tłumaczył gość Trójki. - Trzeba poczekać na konkretne decyzje - dodał.

Jak mówił polityk, liczy on na to, że projekt będzie wychodził naprzeciw oczekiwaniom społecznym.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Michał Stasiński (Nowoczesna) stwierdził z kolei, że póki co jest to propozycja z kampanii wyborczej i więcej będziemy wiedzieli po konsultacjach. - Na szczęście jest to pierwszy projekt, z licznych projektów nad którymi obradujemy w Sejmie, który przechodzi przez ścieżkę konsultacji. Wszystkie inne niestety nie miały tej szansy - wyjaśnił.

Dodał, że nie wiadomo dokładnie, jak ten projekt będzie finalnie wyglądał, ale Nowoczesna ma zastrzeżenia do kilku kwestii. Jakich? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Damian Kwiek

Goście: Wojciech Skurkiewicz (PiS) i Michał Stasiński (Nowoczesna)

Data emisji: 22.12.2015

Godzina emisji: 17.45

mr

Czytaj także

500 złotych na dziecko! Czy to dobry pomysł?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 14:30
Świadczenie w wysokości 500 złotych ma przysługiwać na każde dziecko, gdy dochód rodziny na osobę nie przekracza 800 złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: projekt budżetu jest optymalny, będzie reforma służb skarbowych

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2015 09:00
Beata Szydło ma nadzieję na lepsze wyniki budżetowe niż zakładane. W radiowej Jedynce poinformowała, że zaczyna się program uszczelniania wpływów z podatków.
rozwiń zwiń