X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tarcia w opozycji? Napięcie na linii PO - Nowoczesna

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 19:38
"Rzeczpospolita" napisała, że największym zagrożeniem dla PO jest Nowoczesna. Media donoszą, że po wyborach w Platformie, głównym celem partii stanie się walka z ugrupowaniem Ryszarda Petru. O obecnej sytuacji na polskiej scenie politycznej rozmawiali goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Paulina Hennig-Kloska i Jan Grabiec o napięciu na linii Nowoczesna - PO (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej powiedziała w radiowej Trójce, że jej partia nie jest w konflikcie z Platformą. - Traktujemy PO tak, jak każde ugrupowanie w opozycji - zapewniła. Podkreśliła, że Nowoczesna jest otwarta na współpracę z PO tam, gdzie "jest pewna płaszczyzna porozumienia". Dodała jednak, że są sprawy, w których obie partie mają zupełnie inne zdanie.

Jan Grabiec z Platformy Obywatelskiej uważa, że jeśli głównym celem PO byłaby walka z Nowoczesną, to byłoby to absurdalne. - Dzisiaj stoimy przed bardzo poważnymi wyzwaniami w kraju, przed realnym zagrożeniem dla dorobku demokratycznego państwa. Rywal jest jeden, to PiS - zaznaczył polityk Platformy. Grabiec podkreślił, że PO i Nowoczesna są konkurentami w walce o głowy wyborców, ale kluczem do wyborczego sukcesu jest przede wszystkim odbudowanie relacji z obywatelami.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Goście radiowej Trójki rozmawiali także m.in. o wyborach przewodniczącego PO. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Damian Kwiek
Goście: Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna), Jan Grabiec (PO)
Data emisji: 4.01.2015
Godzina emisji: 17.45

aj/mk

Czytaj także

"Taśmy Grzegorza Schetyny". Mocne słowa byłego szefa MSZ

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 15:05
Zdaniem Grzegorza Schetyny, to Platforma powinna mobilizować ludzi do protestów i wyprowadzać ich na ulicę - pisze "Newsweek” . Tygodnik dotarł do nagrania zamkniętego spotkania Schetyny z członkami stołecznej Platformy.
rozwiń zwiń