X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Narodził się nowy lider? Politycy o debacie w PE na temat Polski

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 18:36
Czy w Strasburgu narodził się nowy lider europejski, który nazywa się Beata Szydło? Na to pytanie starali się odpowiedzieć goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Mariusz Witczak i Adam Bielan o wtorkowej debacie w PE na temat Polski (Puls Trójki)
Premier Beata Szydło podczas debaty o sytuacji w Polsce w Parlamencie Europejskim w Strasburgu
Premier Beata Szydło podczas debaty o sytuacji w Polsce w Parlamencie Europejskim w StrasburguFoto: PAP/Radek Pietruszka

Mariusz Witczak (PO) przekonywał, że podczas wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim narodził się nowy lider, ale nie zjednoczonej Europy, tylko eurosceptyków. Jego zdaniem premier Beata Szydło dołączyła do niechlubnego grona polityków.

- Wielu polityków, którzy wczoraj bronili pani premier, ma dobre relacje z Kremlem i Władimirem Putinem. Z tego powodu nie cieszyłbym się. To raczej świadczy o tym, że Polska wpisała się w tę grupę, która bardzo źle życzy Unii Europejskiej - tłumaczył gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki","Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Adam Bielan (PiS) mówił natomiast, że nie spodziewał się ze strony Platformy obiektywnej oceny debaty w PE, ale zadziwia go poziom złośliwości przedmówcy. Zaznaczył, że nawet komentatorzy niesprzyjający PiS potwierdzają, że Beata Szydło wypadła bardzo dobrze.

- Nie było w jej wypowiedziach żadnych wątków eurosceptycznych, wręcz przeciwnie. Premier podkreślała nasze przywiązanie do kwestii integracji europejskiej - dodał polityk.

Co dała debata w Parlamencie Europejskim? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadził: Beata Michniewicz  

Goście: Mariusz Witczak (poseł Platformy Obywatelskiej) i Adam Bielan (poseł Prawa i Sprawiedliwości)

Data emisji: 20.01.2016

Godzina emisji: 17.44

mr/ei

Czytaj także

Debata w PE. "Spokojne wystąpienie premier Szydło"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 18:25
W Parlamencie Europejskim w Strasburgu doszło debata na temat sytuacji w Polsce w kontekście funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego oraz zmian w mediach publicznych. Bierze w niej udział premier Beata Szydło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie u premier po debacie w PE. Wszystkie klubu potwierdziły obecność

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 18:45
Beata Szydło zaprasza szefów klubów parlamentarnych na spotkanie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
rozwiń zwiń