X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rząd przyjął plan rozwoju gospodarczego. Politycy podzieleni

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 19:21
Rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, znany potocznie jako "plan Morawieckiego". To pięć filarów i bilion złotych inwestycji. Do tej sprawy odnieśli się goście "Pulsu Trójki".
Audio
  • Jan Maria Jackowski i Jan Grabiec o "planie Morawieckiego" (Puls Trójki)
Autorem planu jest wicepremier Mateusz Morawiecki
Autorem planu jest wicepremier Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Rafał Guz

Jan Maria Jackowski z PiS chwalił w radiowej Trójce plan przygotowany przez Mateusza Morawieckiego. Senator Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył, że autorzy programu wnikliwie przeanalizowali propozycje, które były przedstawiane przez poprzednich rządzących. Jackowski pokreślił jednak, że sytuacja uległa zmianie, dlatego zostały przygotowany nowy plan, którego założenia mają pozytywnie wpłynąć na wzrost gospodarczy.

Jan Grabiec z Platformy Obywatelskiej powiedział w "Pulsie Trójki", że założenia przygotowane przez Mateusza Morawieckiego mają wiele wspólnego z planem, który został stworzony wcześniej przez PO. Zdaniem polityka wicepremier nie przedstawił żadnych rewolucyjnych rozwiązań. - Po co ubierać to w nową nazwę i nazywać nowym programem, skoro mówi on tak naprawdę o rzeczach, które dawno już zostały zadecydowane i przesądzone. To, że Polska będzie dysponowała 300 miliardami euro funduszy unijnych zostało zdecydowane w 2013 roku - zaznaczył.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon politycznyTrójki","Komentatorzy","Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Goście radiowej Trójki odnieśli się także do poszczególnych punktów programu wicepremiera. Jaka kwestia najbardziej podzieliła polityków? Można się tego dowiedzieć, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Marcin Zaborski

Goście: Jan Maria Jackowski (PiS), Jan Grabiec (PO)

Data emisji: 16.02.2016

Godzina emisji: 17.45

aj/ei

Czytaj także

Czy "plan Morawieckiego" będzie motorem polskiej gospodarki?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 09:54
We wtorek rząd zajmie się planem na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, którego pomysłodawcą jest minister Mateusz Morawiecki. Goście "Trójki" rozmawiali o tym, czy są szanse na realizację ambitnego projektu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pięć filarów wicepremiera. Rząd przyjął plan rozwoju gospodarczego

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 23:59
Rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, znany potocznie jako "plan Morawieckiego". To pięć filarów i bilion złotych inwestycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plan rozwoju gospodarczego. "To zasadnicza zmiana wizji państwa"

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 17:28
Rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, znany potocznie jako "plan Morawieckiego". To pięć filarów i bilion złotych inwestycji.
rozwiń zwiń