X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Spełnianie wyborczych obietnic" czy "dewastacja państwa"? Sto dni rządu Beaty Szydło

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 19:29
16 listopada zaprzysiężony został rząd Beaty Szydło i dziś mija sto dni jego działalności. Jakie zmiany wprowadził w tym czasie?
Audio
  • Jak politycy podsumowują 100 dni rządu (Puls Trójki)
Premier Beata Szydło, minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak podczas posiedzenia rządu
Premier Beata Szydło, minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak podczas posiedzenia rządu Foto: PAP/Jacek Turczyk

Jak zaznaczył Andrzej Jaworski z PiS, sto dni jest datą umowną, pierwszym elementem podsumowania prac rządu. Dodał, że przez ten czas opozycja powinna powstrzymać się od krytyki. - My mieliśmy do czynienia z permanentnym atakiem opozycji na wszystkie projekty, które realizowaliśmy - powiedział.

Urszula Augustyn z PO odniosła się do tego zarzutu, stwierdzając, że opozycja nie jest od wytykania błędów i chętnie pomoże rządowi, o ile ten będzie tego chciał.

W ocenie Andrzeja Jaworskiego pierwsze sto dni upłynęło rządowi na konsekwentnym realizowaniu programu i obietnic wyborczych. Urszula Augustyn uważa natomiast, że przez te trzy miesiące politycy PiS dewastowali państwo. Odniosła się m.in. do ustaw o TK, mediach publicznych i służbie cywilnej.

Goście Trójki rozmawiali także o sondażach podsumowujących dotychczasową pracę rządu. Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Damian Kwiek
Goście: Urszula Augustyn (PO), Andrzej Jaworski (PiS)
Data emisji: 23.02.2016
Godzina emisji: 17.45

bk/mk

Czytaj także

"Polska tonie w chaosie" vs "Daliśmy radę". Spór o 100 dni rządu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 14:06
W trakcie 100 dni udowodniliśmy, że jesteśmy konsekwentni i realizujemy program, który obiecaliśmy Polakom przed wyborami - stwierdził rzecznik rządu Rafał Bochenek w reakcji na krytykę rządu przez PO. - PiS nie realizuje obietnic, a Polska tonie w chaosie – twierdzi opozycja.
rozwiń zwiń