X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Szczyt NATO w Warszawie zakończy się sukcesem"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 18:31
- Sukcesem jest już sam fakt, że ten szczyt się odbywa - powiedział prof. Ryszard Szpyra. - W Warszawie oprócz politycznych zapewnień będziemy mieli do czynienia z decyzjami - podkreślił dr Sławomir Dębski.
Audio
  • Eksperci o szczycie NATO w Warszawie (Puls Trójki)
Flaga NATO
Flaga NATOFoto: flickr/Defence Images

W dniach 8-9 lipca w Warszawie odbędzie się szczyt NATO pod przewodnictwem sekretarza generalnego Sojuszu Jensa Stoltenberga. Wezmą w nim udział przywódcy państw i rządów 28 krajów członkowskich oraz państw partnerskich.

Przewidywane tematy szczytu to odpowiedź na zagrożenia ze Wschodu i Południa, w tym decyzje dotyczące zwiększenia obecności wojskowej na wschodnich obrzeżach sojuszu, a także dalsze rozszerzanie NATO.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Prof. Ryszard Szpyra z Akademii Obrony Narodowej stwierdził w audycji "Puls Trójki", że sukcesem jest już sam fakt, że ten szczyt się odbywa, że przyjadą do nas przedstawiciele państw sojuszniczych.

- To świadczy o tym, że Sojusz ma wolę podejmować działania aktywne w sytuacji toczącej się wojny informacyjnej, w sytuacji zastraszania - ocenił.

Zdaniem dr. Sławomira Dębskiego z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych "szczyt NATO w Warszawie zakończy się sukcesem, już to w tej chwili widać".

- Dwa lata temu w New Port podstawowym celem było zapewnie wszystkich sojuszników, że Sojusz jest gotów do działania. W Warszawie oprócz politycznych zapewnień będziemy mieli do czynienia z decyzjami - wskazał gość Trójki.

Wysłuchaj całej dyskusji, w której rozmawialiśmy o bezpieczeństwie Polski i ćwiczeniach Anakonda-16.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Marcin Zaborski

Goście: dr Sławomir Dębski (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych), prof. Ryszard Szpyra (Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej)

Data emisji: 7.06.2016

Godzina emisji: 17.43

kk/mp

Czytaj także

Anakonda-16. Budowa mostu pontonowego na Wiśle

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016 10:42
Trwają ćwiczenia "Anakonda 2016" w Chełmnie. Przeprawa promowa została zbudowana teraz żołnierze przygotowują się do budowy mostu, którym przejedzie 70 opancerzonych pojazdów w drodze do krajów bałtyckich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent po spotkaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego: absolutna jednomyślność

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 17:50
Wśród polskich polityków nie ma rozbieżności co do konieczności wzmocnienia wschodniej flanki Sojuszu - powiedział prezydent Andrzej Duda po spotkaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Według prezydenta, wszystkim zależy też na udanym przeprowadzeniu lipcowego szczytu Sojuszu w Warszawie i Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
rozwiń zwiń