X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejna odsłona reformy mediów publicznych

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 18:24
- W Radzie Mediów Narodowych będą mogli zasiadać politycy - powiedział w "Pulsie Trójki" Jan Maria Jackowski (PiS). - Media narodowe to media partyjne - stwierdził z kolei Wojciech Król (PO).
Audio
  • Jan Maria Jackowski (PiS) i Wojciech Król (PO) o reformie mediów publicznych (Puls Trójki)
Kolejna odsłona reformy mediów publicznych
Foto: TAKA@P.P.R.S/flickr/CC

Senat obraduje nad uchwaloną w środę przez Sejm ustawą o Radzie Mediów Narodowych. Rada ma między innymi powoływać władze mediów publicznych i Polskiej Agencji Prasowej. Senacka komisja kultury wnioskuje o przyjęcie ustawy bez poprawek. Senatorowie PO chcą jej odrzucenia w całości, deklarują też zgłaszanie innych wniosków legislacyjnych.

Jan Maria Jackowski (PiS) tłumaczył, że nowa formuła przewiduje absolutne oddzielenie administracji rządowej od kreowania władz spółki. Polityk podkreślił, że media publiczne będą odpolitycznione.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Natomiast Wojciech Król (PO) przekonywał, że ta ustawa była przygotowywana w zbyt szybkim tempie i w związku z tym nie da się uniknąć błędów. Zdaniem gościa Trójki, PiS sięgnął po media publiczne w bandycki sposób.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Damian Kwiek

Goście: Jan Maria Jackowski (PiS) i Wojciech Król (PO)

Data emisji: 23.06.2016

Godzina emisji: 17.43

mr/mp

Czytaj także

Wiceminister kultury ostrzega firmy przed niepłaceniem abonamentu

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 16:42
Będą dotkliwe kary dla firm niepłacących abonamentu radiowo-telewizyjnego - ostrzega wiceminister kultury i pełnomocnik rządu do spraw reformy mediów Krzysztof Czabański.
rozwiń zwiń