X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Będzie spotkanie szefów partii ws. Brexitu? Zabiega o to lider Nowoczesnej

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2016 18:32
- Nie dziwi mnie taki ruch ze strony Nowoczesnej - mówił w "Pulsie Trójki" Henryk Domański (Polska Akademia Nauk). - To kwestia taktyki politycznej - stwierdził z kolei Robert Sobiech (Collegium Civitas).
Audio
  • Henryk Domański i Robert Sobiech o Brexicie i przyszłości UE (Puls Trójki)
Referendum dotyczące wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej odbyło się w ubiegły czwartek. Za Brexitem opowiedziało się prawie 52 proc. głosujących
Referendum dotyczące wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej odbyło się w ubiegły czwartek. Za Brexitem opowiedziało się prawie 52 proc. głosującychFoto: pixabay

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru proponuje spotkanie w sprawie Brexitu. Polityk wysłał zaproszenie do szefów wszystkich ugrupowań parlamentarnych. Jak mówił, podczas spotkania miałoby zostać wypracowane wspólne stanowisko odnośnie przyszłości Polski w Unii Europejskiej po brytyjskim referendum.

Henryk Domański tłumaczył, że Ryszard Petru tym ruchem chce zasygnalizować obecność Nowoczesnej na scenie politycznej. W jego opinii w ostatnim czasie nastąpiło uspokojenie w walce między PiS a opozycją, dlatego teraz należy się pokazać.

Gość Trójki dodał, że w jednym z punktów dotyczących Brexitu Ryszard Petru podjął ryzykowne kroki. - Chodzi o punkt mówiący o jak najszybszym wejściu do strefy euro. To nie jest strategia akceptowana przez polskie społeczeństwo - podkreślił.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Komentatorzy", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Robert Sobiech odnosząc się do kwestii wejścia Polski do strefy euro stwierdził, że ten pomysł jest trudny do realizacji. Jak mówił, koncepcje polityki zagranicznej pomiędzy partiami są diametralnie różne.

- Szukanie wspólnego mianownika wzmacniałoby siłę Polski na arenie europejskiej, ale jestem co do tego bardzo sceptyczny - zaznaczył gość "Pulsu Trójki".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki

Prowadzi: Damian Kwiek

Goście: Henryk Domański (Polska Akademia Nauk) i Robert Sobiech (Collegium Civitas)

Data emisji: 30.06.2016

Godzina emisji: 17.45

mr/fbi

Czytaj także

Lider Nowoczesnej zaprasza szefów partii na spotkanie. Chce rozmawiać o Brexicie

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2016 16:28
Lider Nowoczesnej Ryszard Petru wystosował zaproszenia do liderów ugrupowań parlamentarnych na spotkanie, podczas którego miałoby zostać wypracowane wspólne stanowisko dot. przyszłości Polski w Unii Europejskiej po brytyjskim referendum.
rozwiń zwiń